Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről a félrelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a félrelépéskor besikerült terhességről?

Figyelt kérdés
A pár hét éve házas. A nő félrelépett és rájött hogy még a férjét szereti, megbánta és egyszer történt meg. Csakhogy időközben kiderült hogy terhes lett a szeretőtől, tuti hogy tőle van, és nem a férjtől. A férj csak úgy békülne ki vele ha elveteti a gyereket, mert nem nevelné a félrelépésre emlékeztető gyereket. Mit tennétek a nő helyében?
2014. okt. 15. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok de ha ilyen történne akkor egy szavam sem lehetne hisz a férjemnek lenne igaza. Férfiként természetesen meg sem bocsájtanám
2014. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanigy voltam. Sajnos felreleptem. Aztan megbantam es megmondtam az illetonek, hogy vege mert inkabb a ferjemet valasztom. Erre megeroszakolt, terhes lettem. Mindent elmondtam a ferjemnek, o megbocsatott. Elmentem abortuszra. Nehez volt meg kemeny lelkileg, de utolag is azt mondom, jo dontes volt. Azota is egyutt vagyunk a ferjemmel, es mar szerencsere tobb ev utan helyreallt a bizalom.
2014. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van a férjnek, én is nő vagyok, de ez megbocsáthatatlan.
2014. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem vetetném el. Minden kis léleknek joga van világra jönni. A férjnek nyílván rosszul esik, és megértem a felháborodást, én is kiakadnék, de nem lennék ennyire önző. És ha kiderülne, hogy mégis tőle van? Akkor hogy számol el a lelkiismeretével? Ha jól tudom akkor 6 hetes kortól már vállalnak Dns vizsgálatot.
2014. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem értek, ha valaki félrelép, akkor miért nem védekezik legalább?!?!?!?
2014. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

- ha már félredugsz, miért nem húzatsz gumit a csávóra?!

- a férjed helyében azonnal összepakoltalak volna és élj a szeretődnél

- amúgy igaza van, nekem sem kellene egy zabigyerek


Te meg döntsd el, mit akarsz.

2014. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudnám megcsalni a férjem, így nem kerülnék ilyen helyzetbe.
2014. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

van olyan,hogy esemény utáni tabletta...


amúg ymivel abortusz után semmi garancia, hogy együtt is maradunk és működni fog..


tuti, hogy NEM a férjem mondaná meg mit csináljak,hanem ÉN dönteném el!és vagy kellek így, vagy nem.

vagy abortálok, vagy nem.

2014. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

*kiegészítés


szerintem zsarolásnak nincs helye egy kapcsolatban, utána meg majd azzal jön, ő is félrelép mert én is?


maximálisan az én döntésem lenne.

érthető a férj reakciója, de nem több.

2014. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Zsarolás sem része de a megcsalás végképp nem.
2014. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!