Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről a félrelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a félrelépéskor besikerült terhességről?

Figyelt kérdés
A pár hét éve házas. A nő félrelépett és rájött hogy még a férjét szereti, megbánta és egyszer történt meg. Csakhogy időközben kiderült hogy terhes lett a szeretőtől, tuti hogy tőle van, és nem a férjtől. A férj csak úgy békülne ki vele ha elveteti a gyereket, mert nem nevelné a félrelépésre emlékeztető gyereket. Mit tennétek a nő helyében?
2014. okt. 15. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem vetetném el!!

Én az exvőlegényemmel 5évig voltam együtt, aztán szakított velem, később kiderült, hogy terhes vagyok, ő pedig meleg.

Meg sem fordult a fejemben, hogy elvetessem-e őket, az exvőlegényemében sem.

Két gyönyörű gyerekünk van, mindenben támogat, és imádja a gyerekeit.

Rendben van, hogy nem a férjedtől lenne babád, de joga van a Világra jönni!!

2014. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
utolsó, azt nem értem, hogy ha a volt párod meleg, hogy lett tőle mégegy gyereked? :D nem bántásból tényleg, de ez megfogta a figyelmem :)
2014. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11es vagyok, ikrek :)
2014. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

És mi a probléma?

Persze, joga van élni a gyereknek. (megjegyzem, amúgy még nem gyerek, hanem magzat, így jogalany sem lehet, de mindegy)

DE!

A férjnek meg joga van úgy dönteni, hogy nem él olyan nővel, akit más pasi vert telibe, miközben vele élt házasságban!

Ennyi!

innentől a nő szépen, felelősségteljesen eldönti, hogy megtartja a gyereket és elválik, vagy elveteti és megpróbálja a nehezebbik úton helyrehozni a házasságot!

Szóval a nő helyében befognám a pofámat, mert mégis csak ő fosta telibe családi fészket!

2014. okt. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja. Választania kell, vagy a férj, vagy a szerető gyereke.
2014. okt. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

14-essel értek egyet maximálisan.

Mellesleg undorító, hogy milyen igazságtalan a világ. Az ilyen aljas szemét r_bancok simán teherbe esnek, mi meg már szeretnénk családot, 8 hónapja úgy dugunk, mint a nyulak, gyerek meg sehol :-(

2014. okt. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelmű ,hogy megszakíttatnám a terhességet .. magamtól is tudnám ,hogy ez a helyes döntés ,igaza van a férjnek . 33/N
2014. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Bírom az ilyen kérdéseket, akik úgy teszik fel, mintha nem róluk, hanem egy harmadik személyről lenne szó.... szánalmas!
2014. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kérdés , hogy megszakíttatnàm a terhességet ! A férj részéről jogos ,hogy nrm akarnà egy zabigyerekkel visszafogadni hűtlen asszonyàt ! 33/N
2015. ápr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!