Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, titeket is zavarna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés
Szóval 8 éve vagyunk együtt a férjemmel,2 gyerekünk van.Egész jól megvagyunk,bár voltam voltak nekünk is hullámvölgyeink.A lényeg hogy titeket zavarna az ha a férjetek nem mindennap zuhanyozna,és több napig hordana egy gatyát?Én jobban szeretek este együtt lenni vele sexuálisan,mikor már elaludtak a gyerekek,de most alszik a lányom és ő szabin van így elkezdett közeledni (már több mint egy hete nem volt sex),én meg elutasítottam,mondván hogy engem egy kicsit zavar hogy szerda délután mosakodott utoljára mikor megjött a munkából,erre megsértődött és azt kérdezte hogy büdös e? mondom nem de azért zavar hogy nem tisztálkodik mindennap,nemcsak akkor kell mosakodni ha valaki büdös szerintem.Mi a véleményetek?köszi
2014. okt. 24. 12:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy zavarna.

És a hüvelynek rohadtul nem tesz jót a 3 napos kosz, soha nem engedném be.

2014. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Párom minden nap fürdik, tiszta ruhát vesz fel, de ha meló után hazaér és akkor van kedvünk szexelni, teljes egyetértésben megyünk előtte együtt zuhanyozni. Másképp el sem tudnánk képzelni.
2014. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hu.. mas orszagokban nem is furdenek mindennap :D

Pl egy kultur orszag: Olaszorszag ( tapasztalat,itt elek)

ezek az olaszok 2-3 naponta furdenek,az en parom is atvette volna mar ezt a szokast ( nem magyar,nem is olasz) de megmondtam neki hogy nem fogsz befekudni a tiszta agyba budosen... napi 12 orat dolgozik suto mellett,leizzad budos fuj.. jo ha nagyon nagyon faradt akkor 1-2x elnezem hogy nem furdik,de hogy 3-4-5 napig ne furodjon? bele is pusztulnek ha en nem furodhetnek... engem zavarna... mindennap mosson fogat,f.szt,es cserelje a gatyajat.. undorito

2014. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

18- már szerencsétlennek számít az, ha egy nő nem a tinifiú felsőtestet (aka borotvált csiga) szereti, hanem a természetes férfiasságot??? O tempora, o mores.

Ki a szerencsétlen, alkalomadtán gondolkozz el.

2014. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!