Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, titeket is zavarna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés
Szóval 8 éve vagyunk együtt a férjemmel,2 gyerekünk van.Egész jól megvagyunk,bár voltam voltak nekünk is hullámvölgyeink.A lényeg hogy titeket zavarna az ha a férjetek nem mindennap zuhanyozna,és több napig hordana egy gatyát?Én jobban szeretek este együtt lenni vele sexuálisan,mikor már elaludtak a gyerekek,de most alszik a lányom és ő szabin van így elkezdett közeledni (már több mint egy hete nem volt sex),én meg elutasítottam,mondván hogy engem egy kicsit zavar hogy szerda délután mosakodott utoljára mikor megjött a munkából,erre megsértődött és azt kérdezte hogy büdös e? mondom nem de azért zavar hogy nem tisztálkodik mindennap,nemcsak akkor kell mosakodni ha valaki büdös szerintem.Mi a véleményetek?köszi
2014. okt. 24. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy zavarna. Igaz, külföldön nem is divat a mindennap fürdés, de könyörgöm, hiába vagyunk egészségesek, egy nap után akkor is szaga lesz mindennek odalent. Brr, szerda óta? Én a helyedben azt mondtam volna, hogy igen, bocs, de nincs jó illatod.
2014. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Igen, zavarna. Te miért nem szólsz rá, h fürdés és tiszta gatya?
2014. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

A fürdés néhány országban(elég sokban valószínűleg) nem mindennapi tevékenység.Magyarországon is biztos jóval több ember van,aki nem fürdik minden este,vagy éppen reggel(kinek hogy esik).Azért szerintem 2 nap telhet el úgy,hogy ne fürödj,de akkor is kell a nemi szervedet,lábadat,hónaljadat mosni.Szóval ha már pár testrészedért belemászol a kádba,akkor érdemes egészen lemosnod magad.


Nem vagyok feleség,de zavarna,ha nem tenné.Úgy biztos nem is feküdnék vele le.Nem higiénikus.

2014. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Természetesen zavarna. Van, hogy én is elbliccelem a zuhanyzást, de nem hosszú napokra. Alsóneműt, zoknit, pólót mindig tisztát veszek fel, soha nem hordom kétszer egymás után.

Mondd meg neki, hogy büdös.

2014. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mindig szólok neki,de már unom!de ezt őneki kéne magától,nem egy kisgyerek és én meg nem az anyja vagyok.Már nem ad úgy magára,több napig nem borotválkozik arcán se,engem meg az zavar,olyankor csókolózni sem szeretek.
2014. okt. 24. 12:43
 6/24 A kérdező kommentje:
Nekem sincs mindennap kedvem zuhanyozni,de megteszem mert tudom hogy ha együtt leszünk akkor nem akarnák kellemetlen helyzetbe kerülni.
2014. okt. 24. 12:44
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

Az apróságok után következnek a nagyobb dolgok.Ha egy férfit elutasítassz többször,akár több éven át(igen,jogosan utasítod el!!!),akkor megfog csalni egy olyannal,aki nem tudja róla,hogy nem fürdik.

Egyébként érdemes lenne szólni neki ezért az egészért.Ne sértődjön be,hanem fürödjön.

2014. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

Azért sokan el vannak tévedve. Az, hogy Nyugaton nem szokás minden nap fürödni/zuhanyozni, NEM jelenti azt, hogy nem tisztálkodnak. Itt senki sem büdös, nincs mosdatlan szaga, a különbség CSAK annyi, hogy kevesebb vízben, de alaposan megmosdanak a zuhanyozás helyett. Ettöl ugyanolyan tiszták lesznek, csak kevesebb vizet használnak hozzá.


Az alsónadrág-csere meg szerintem is naponként alap, de ha a párod nem teszi, akkor este egyszeröeb tedd a szennyesbe, ami aznap rajta volt, akkor másnap kényten tisztát venni.

2014. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Most gyorsan elment zuhanyozni meg leborotválta a mellkasát is,de mondtam neki hogy hogy már eddig kibírta akkor este is megtehette volna ezt,mert most úgyis elment.Mondtam hogy ne kelljen állandóan ezt mondani,hogy menj mosakodni vegyél tiszta gatyát egy felnőtt embernek,szerintem kicsit megsértődött de hát én nem bántásból mondom,de egy kapcsolatba mindent megkell beszélni.
2014. okt. 24. 12:58
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Még jó, hogy zavarna. Azért eléggé elvárható, hogy naponta fürödjön és öltözz át teljesen, ne a koszos ruhákban járkáljon. A borotválkozás még azért elnézhető pár napig, amíg csak kicsit borostás, nekem mondjuk ezzel semmi bajom, de hétfőn reggel munka elött annak is mennie kell, mert azért sokkal kultúráltabban néz ki. Főleg hogy neki öltönyben kell dolgoznia járnia, elég hülyén nézne ki mellé, igénytelenség lenne.

Ha más nincs állj be vele a zuhany alá és akkor csak utána legyen sex (vagy a zuhany alatt), akkor legalább biztos tiszta lesz és talán ez így kevésbé sértő, mint hogy húzz már el fürödni. Azért próbáld neki azt is elmagyarázni, hogy szereted meg minden, de erről nagyon le kell szoknia, hogy csak akkor fürdik mikor büdös.

Volt egy munkatársam, akinek hasonló véleménye volt, hogy csak akkor fürdik mikor büdös, csak éppen hogy ne legyen büdös nem kevés dezodort meg pacsulit fújt magára. Irtózatos volt, meg lehetett mellette fulladni. Egy idő után a főnök szóvá tette, erre besértődött és felmondott.

Szóval azért lehet, hogy valaki azt hiszi nincs rossz szaga, a környezete ettől még érezheti másként.

2014. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!