Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy egy nőnek nem szabad elhagynia magát házasságban sem, szóval a macifelső helyett inkább egy kényelmes e csini tornafelső, stb. Persze ez fordítva is igaz. A párunknak legyen vonzó, amit lát, szó legyen nőről vagy férfiről. Számos ismerősömön látom, hogy otthonra is belövi a haját, van, aki még sminket is tesz azért mert épp leszalad kenyérért. Tény és való, hogy jól néznek ki így. Én hajlamos vagyok a kényelemre hajtani, főleg ebben az őszi időben, amikor még nincs állandó fűtés, belebújok egy vastag felsőbe és elvagyok. Reggel épp fésülködök, de ennyi. Ti hogy vagytok ezzel? Jobban "kiöltöztök" a párotok miatt, vagy akár saját magatok miatt? Azokra a napokra értem, amikor nincs munka és otthon vagy, vagy aki például gyesen van, annak még aktuálisabb.
2014. okt. 8. 10:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
mindig kisminkelem magam a hajamat is mindig szépen beszáritom. magam miatt. igy érzem jol magam.
2014. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%
Kényelmes, tiszta ruhában vagyok otthon, a hajam szépen megfésülöm, sosem zsíros, csutakos. Sminkelni sosem szoktam, a férjem a természetességet tartja vonzónak.
2014. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%

Az én párom szeret engem melegítőben is :)

Szerintem nem a ruhán van a hangsúly. Ha az a melegítő csinos, vagy nyúlott, akkor is tetszel neki. Persze néha mutasd meg a csinos énedet is, és vegyél fel néha olyat is.


Szerintem a lényeg azon van, hogy alap dolgokat ne felejtsünk el, mint pl. tisztálkodás, nyilván mindenki fürdik, inkább a hajmosásra gondolok. Frissen mosott haj legyen, nem kell naponta mosni, de 2 naponta azért ajánlatos. Én adok az ilyenekre, nem csak párom miatt, hanem nem is szeretem ha zsíros, mert nem áll sehogy, és ennyi kell a jó önérzetnek is.


Körmök ápoltak legyenek, ha nincs is állandóan kifestve, hiszen az is roncsol.

Egy kis sminket szeretek azért feldobni hétvégeken is, nekem ez kell. Nem festem magam ki fullra, mint aki bálba készül, de egy kis púder és szemek kiemelése nekem kell a jó közérzethez.

2014. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

Egy mackófelső is lehet csinos. A lényeg, hogy ne legyél topis. Itthon csak szemceruzát használok, de azt is csak a felső szemhéjam külső szélén, a szempilláim tövében, aztán egyszer áthúzom szempillaspirállal a szempillámat.

Annyira leheletfinom smink, hogy szinte nem is látszik, de mégis kicsit megszépíti az embert.

2014. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%

#4 vagyok, még valami:

Domestost, Cif-et, vízkőoldót, tűzhelytisztítót, és minden hasonló vegyszert csakis műanyag kesztyűben használok. Egyrészt nem vágja tönkre a kezet, másrészt nem lesz büdös.


(Ne nevessetek ki, de a fokhagymát is ilyen orvosi gumikesztyűben pucolok :)

2014. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem attól mennek tönkre a házasságok, hogy az emberek elengedik magukat és nem sminkelnek hétfő-kedd-szerda, ne adja Isten még szabadidőruhát is mernek hordani a párjuk előtt. A probléma gyökere mindig a kommunikációhiány, minden más csak dekoráció. Tudod, ha nem vagy boldog egy házban, nem a falakat kell kifesteni.
2014. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
Melegitonaciban es egy csinpsabb felsoben vagyok, mindig sminkelek es megcsinalom a hajam, parfumozok, tetszeni akarok neki, h ne egy lebufizett ruhas, karikasszemu anyahoz jojjon haza, hanem ahhoz akit elvett! en igy erzem jol magam es o is ertekeli:-). Azert mert egy babaval vagyok itthon meg nem kell elhagyni magam. Kovetkezo honaptol mar jarhatok tornazni is, mindenkeppen megyek oda is, h visszanyerjem a formam. Szerintem ennyit megerdemlunk es.a ferjeink is! Aztan nem kell ket ev mulva sirni, h egy csini, apolt not valasztott:-)
2014. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, ha igazán szeret, nem fog két év múlva másik nőt választani, mégha nem is adod le a kilokat. Ha a külsőd miatt van veled, akkor persze nyújtani kell a szolgáltatást ;)
2014. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

Szia! :)

Bár én fiatal vagyok még, és idén mentem férjhez,ha nem dolgozom, akkor (igy őszi időben) felveszek valami kicsit csillogósabb,kötött tunika féle pulcsit, egy szexi cicanacival,parfümöt használok és még esetleg egy szép kiegészitő :) smineklni itthonra nem szoktam,a hajamat szépen kifésülöm és ennyi.

2014. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%
8As, nem azert van velem, minden reggel ugy ebreeszt, h szia szepsegem, kocosan, kialvatlanul.. de akik elhagyjak magukat neha bizony koppannak, es akkor nem art elgondolkodni, h bennunk mi lehet a hiba!
2014. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!