Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, nők! Mi a férjetek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nők! Mi a férjetek/párotok leggusztustalanabb szokása vagy külső jellemzője?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy összeköpködi a tükröt fogmosáskor, vagy mindig van valami a szája szélén, vagy nem tud rendesen a vécébe célozni, szőr nő a füléből, vagy bármi.


Együtt tudtok már ezzel élni vagy próbáltok tenni ellene?:)


2014. okt. 2. 10:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%
Hát ezen most fennakadtam :D így hirtelen nem jutott eszembe semmi. Én ilyeneket nem vettem észre. Gusztustalan szokása? Nem tudom, komolyan :D Ha nagyon erőltetem magam se. Szerintem tök normális ember, szép teste van, igényes magára, tud célozni, takarítani is, rendszeresen szőrtelenít és sportol, komolyan, nem emlékszem ilyesmire. Kellene lennie, gondolom... de lehet, hogy ami másnak gusztustalan lenne, nekem nem gond, ezért nem tűnik fel. Ha lenne ilyen, megbeszélnénk, megkérném, hogy változtasson, de még nem volt ilyen. Őőőőő, de, ő megkért már engem, hogy ne hagyjak hajszálat a fésűben, szóval ez ellentétes példának akár jó lehet :)
2014. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%
Nincs ilyen :O ha bármi ilyen lenne, nem lenne a párom.
2014. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
igen, a hajszál tényleg jó.:) Csak mert nyilván nem vesszük észre, hogy a férjünk/párunk miket csinál.:) Ez nem higiénia, hogy összeköpködi-e véletlenül a tükröt meg hogy nekem pl. hullik a hajam és ki kell szedni a lefolyóból...:)
2014. okt. 2. 11:06
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Ràgja a körmét és az orràban szokott néha turkàlni TVzés közben.Valamint mielött bemàszik az àgyba, a ruhàit lehajitja az àgy mellé a földre, ahelyett hogy szépen kiteritené.De én ezek miatt nem morgok vele, max. néha ràszolok, hogy vegye ki a kezét a szàjàbol/orràbol.A ruhàit is mindig összeszedem.Nagyon szeretem, és elfogadom, hogy ö ilyen :-) én szeretek egy kicsit anyàskodni felette.
2014. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
Férfi vagyok. Aki azt állítja, hogy az ő férjének nincsenek ilyen szokásai, az nagyon nagyot téved, max. jól titkolja. Minden igazi férfi megvakarja minimum 1szer egy nagy a regglyukát és a p*csét, némelyek még meg is szagolják utána a kezüket, vagy időnként elpöckölnek valamerre egy száras fikadarabot a lakásban. Lehet üzletember, főorvos, higgyétek el hölgyeim, hogy így van, maximum szorult bele annyi jómodor hogy diszkréten csinálja. Úgyhogy lehet beadni a válópereket :)
2014. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
12%
utolsó: az ilyen az nem ember, hanem disznó!
2014. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
57%
Jelenleg az, hogy létezik.
2014. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Ezek közül szerencsére egyik sem jellemző rá (bár a fülében vannak kis szőr pelyhecskék, de még sosem akadtam fent ezen :D), de a két legidegesítőbb szokása:

1. képes lenne hetekig ugyanazt a pólót használni (nyilván nem hagyom)

2. a zoknikat a lakás legkülönbözőbb pontjain képes szétszórni, és alig fordul elő, hogy legalább páros számút szedek össze (az már nem érdekel, hogy a tényleges párjukat megtaláljam :D)

Együtt élni nem gond ezekkel, a ruhákat úgyis én mosom, volt már, hogy nyugodtan gépezett, és azon kapta magát, hogy húzom le róla a ruhát :D Ha mosni akarok, mosok, nem érdekel a nyavalygása. A zoknikra meg tojok magasról, amit megtalálok, azt kimosom, a többi nem érdekel.

Ezen kívül amúgy teljesen "normális", házias, mindenben segít, nem is értem, ez a két dolog miért esik nehezére, de hát nekem is vannak hülyeségeim bőven.

2014. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

A jelenlegi páromnak nincs ilyen szokása. Vahy ha van, titokban csinálja. A koszos zoknit mondjuk mindig össze kell szedni utána, de ennyi.

Az exem viszont tudott alkotni. Bár csak az utolsó évben...evés közben hangosakat szellentett, koszosan, olajosan befeküdt az ágyba, leszokott a napi tisztálkodásról, mert úgyis koszos lesz melóban, gombás lett, de nem kezelte...én meg róla szoktam le. Persze nem értette, hogy büdösen, koszosan, igénytelenül miért nem kell már.

2014. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%
6-s: megvakarja a p*csét? nah és? az mióta gusztustalan dolog?
2014. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!