Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, nők! Mi a férjetek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nők! Mi a férjetek/párotok leggusztustalanabb szokása vagy külső jellemzője?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy összeköpködi a tükröt fogmosáskor, vagy mindig van valami a szája szélén, vagy nem tud rendesen a vécébe célozni, szőr nő a füléből, vagy bármi.


Együtt tudtok már ezzel élni vagy próbáltok tenni ellene?:)


2014. okt. 2. 10:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a herevakargatást mondanám. Sőt, láttam már arra is precedenst, hogy utána megszagolta a kezét. Szóvá is tettem. :D Amúgy kb ennyi. Személy szerint ezt sem fogom fel tragédiaként vagy húúúú de gusztustalannak..attól függetlenül, hogy én nem szoktam a bugyimban matatni aztán meg szaglászni...elképzelhető, hogy a férfiak másképp működnek. Ettől még szeretem.
2014. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

12:18-as: Olvasd már el, hogy mit írt a 6-os!!!


" Minden igazi férfi megvakarja minimum 1szer egy nagy a segglyukát és a p*csét, némelyek még meg is szagolják utána a kezüket, vagy időnként elpöckölnek valamerre egy száras fikadarabot a lakásban."

2014. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Végiggondoltam mindent, de nincs gusztustalan szokása vagy gusztustalan külső jellemzője.
2014. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
6. Lehet, hogy csinál ilyet, de ez bárkire jellemző, ugyanis az embernek néha viszket a segglyuka, meg a p.cse, p.nája és akkor megvakarja.... Ezt nem gondolnám gusztustalannak, úgy ahogy megvakarja a combját, úgy a s.ggét is nem? Illetve van, amikor nincs kéznél zsebkendő és akkor az ujjunkkal túrunk bele az orrunkba.
2014. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Hosszúak a szőrszálak az orrából, szoktam szólni Neki, hogy zavar és akkor eltünteti.

Van egy fura szőrös anyajegy a hátán, ami zavar. azal nincs mit tenni, túl nagy ahhoz, hogy komoly műtéttel lehetne csak kivágni, így az marad.

Ha valami annyira zavar, arról szólok Neki, én is szőrtelenítek, olyan helyeken is, ahol őelőtte nem és a hajam is megnövesztettem, mert a hosszú hajért odavan. Mindketten igyekszünk tetszeni a másiknak, szóval amin lehet segíteni, azt megtesszük a másikért. Még kondizni is eljárt, amikor felszedett pár kilót.

2014. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

13: igen, elolvastam, tudok olvasni, köszönöm.

Még mindig úgy tartom, hogy nem gusztustalan dolog.

2014. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
76%
6 vagyok ismét, én sem tartom ezeket gusztustalan dolgoknak, csak női aggyal próbáltam gondolkodni, mikor a választ írtam. Azt hittem a legtöbb nőnek ezek gusztustalanok, hisz ez előttem lévő pár válaszoló saját bevallása szerint már azért is elválna, ha szerencsétlen pasasnak kinő egy szőrszál a füléből vagy összefröcsköli a tükröt.
2014. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
96%

# 5


Ilyet nők is csinálnak...volt rá példa ex-lakótársamnál. Vagy véres betétet fürdőben hagyta napokig...vártam mikor dobja ki.

Én férfi létemre nem csinálok ilyeneket, lehet megkövezni kedves fotelmácsók.

2014. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Mármint a fotelmácsót nem rád értettem.

Amúgy én is ledöbbentem egyeseknek milyen alacsony az ingerküszöbük.

2014. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

A legidegtepobb a turhazas. Azzal az oruletbe tud kergetni. Aztan ott van meg az esti fogmosas elmulasztasa neha-mivel O kiszarad , miutan lefekszik, es ezert nem csinalja. Valamint ha ideges, vagy gondolkozik, mindig okolbe rakja a kezet es kocogtatja vele a fogat. Ott van meg a fingas, es p*cs vakarozas. :D szoval van boven. Sokan ki se neznek belole , mert a takaritasnal pedans.

De hat istenem, en is szeretem :)

2014. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!