Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, nők! Mi a férjetek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nők! Mi a férjetek/párotok leggusztustalanabb szokása vagy külső jellemzője?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy összeköpködi a tükröt fogmosáskor, vagy mindig van valami a szája szélén, vagy nem tud rendesen a vécébe célozni, szőr nő a füléből, vagy bármi.


Együtt tudtok már ezzel élni vagy próbáltok tenni ellene?:)


2014. okt. 2. 10:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Igy*
2014. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
83%
Engem az bosszant, amikor nadrágot belüli p.cs vagy seggem vakaras után a gyerekhez nyúl kezmosas nélkül. Ja és vizelés után csak csapvizzel leobliti a kezét... minek a kezmoso! Még nevelgetem , de amikor az újszülött csoppseget fogta meg így, akkor elég határozottan szóvá tettem. Ő meg ahelyett ,hogy kezét mosott volna zokon vette...
2014. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
igen, valószínűleg alacsonyan van az ingerküszöbünk.:) Az én családom sosem csinál ilyen dolgokat, ezért nekem pl. fura, hogy valaki összeköpködi a tükröt meg ilyesmi.
2014. okt. 2. 14:59
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem gusztustalan:

Allandoan tepi a szajat.. ( azaz a bort,belulrol es olyanronda hogy huuhaaa)

Meg a koromagyat tepi,es ragja a kormet...

27 eves ferfirol beszelunk.. :DDDDD

2014. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
87%

5 éve élek együtt barátommal, ha fingik, akkor is kivonul, pedig nem kérem meg rá, engem nem zavar, ha valaki szellent. Orrtúrástól undorodik, ha például filmben lát ilyet, elfordul. Olyan, mint valami pedáns kis lord, elpakol maga után, szépen összehajtogatja a ruháit, szépen,csendben eszik, hajat felszedi fürdés után. Nem miattam ilyen. Mondjuk én örülök ennek, bár néha már frusztrál, mert sokkal rendesebb, mint én. :)

Érdekes, öcsém is ilyen.

Laktam lányokkal koliban és róluk sem kell azt képzelni, hogy rózsaillatú tisztaságtündérek.

2014. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
A volt pasim RÁGTA a bajszát. Meg a fogával tisztìtotta a körmég, amit utána lerágott.
2014. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Vakarja a tökét majd megszagolja.

Hirtelen a semmiből akkorát fingik,hogy majd' szívinfarktust kapok.

Túrja az orrát.

Tudnám még sorolni...

2014. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
úristen, imádom:) volt egy pasim, akinek folyton volt valami az orrában, napjában többször kellett rászólni. Hát elképesztő. pedig egy normális srác volt, tök igényes...
2014. okt. 2. 15:42
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy, amitől falra mászok: fürdés közben fújja az orrát - de nem zsepibe, mert "úgyis leviszi a víz"... aha, persze, csak ha haj marad a lefolyóban (nem szedjük ki minden nap) az szépen megfogja. Pfuj. De hiába mondom neki, mert mindig elfelejti. Hát, ez van.


Én meg állandóan piszkálom a szám - nem szól érte és igyekszem nem előtte csinálni (sajnos rossz berögződés már évek óta) -, de néha észreveszi és fejcsóválás.

2014. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Szivja az orrat. Nem csak megszokasbol, hanem zsebkendo helyett.
2014. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!