Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pasik, tegyétek szívetekre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, tegyétek szívetekre a kezeteket: házasságon belül mennyire fontos a feleség külseje. Lehet ez váló ok mostanság? A feleségnek nincs értéke akkor ha vannak plussz kilói vagy ráncosabb, fáradtabb arcú (pl.1-2 gyerek vagy munka/háztartás miatt)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon fontos. Konkrétan nem ez a válóok, hanem az emiatti elhidegülés és esetleg megcsalás.

Ez a vége mikor valaki asszonyosabban akar kinézni(ahogy volt egy kérdés itt mostanában)

2013. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan nő vagyok. De szerintem konkrétan ez nem válóok. De ahogy az első is írta ez elhidegüléshez stb vezet,és ez már lehet válóok.
2013. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Én a szívemre tettem a kezem. 15 év házasság után a feleségem csak szebb lett. Igaz a teste "asszonyosabb lett" de nem kövér..Figyel az alakjára, de hát ugye már nem 20 éves.. Vannak ráncai is, főleg ha nevet, de ezt is szeretem benne. De ez miért lenne baj?? Én sem 20 éves vagyok, nekem is változott az alakom, nekem is vannak ráncaim, és kopaszodom.. Így is elvagyunk, és a kis ráncaival, pár őszhajszálaival,és a testével együtt imádom...
2013. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Konkrétan mindenki ráncosabb lesz előbb-utóbb, úgyhogy ha ez elhidegüléshez vezet, akkor úgy ahogy van, megette a fene az egészet. :D Amúgy persze, gondolom mindenki azt szeretné, ha tetszene neki a párja. Más kérdés, hogy kinek mi tetszik, mi az a határ, ami még tetszik, mi az, amit még megszépít a szerelem, mi az ami már túlzás, stb. Gondolom én.
2013. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok férfi, de a külső bizony fontos. Ma már nem az van, mint régen, hogy ha már egyszer összeházasodtál valakivel, nyugodt lehettél, hogy tuti nem fog elválni, bármit csinálsz. Lehet, hogy megcsal, de nem válik.

Nem véletlen tanították anno a lányoknak az anyák, hogy okos asszony elnézi, ha a férjét időnként "hajtja a vére". Ma meg egy megcsalás bőven válóok.


Egyébként szerintem nem egy rossz dolog ez. Ma sokkal többet kell dolgozni egy kapcsolatért, de valójában jóval több arányaiban a tartalmas házasság.

2013. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha megengeded, a férjem nevében válaszolnék. Ő kerek perec megmondta hogyha 90 kiló leszek, akkor az váloók. 70 kg voltam amúgy amikor megismert. Szerintem ez csak duma, nem hagyna el mert jól működő házasságunk van, egy gyönyörű kisfiúval. Az viszont biztos hogy már nem kívánna.
2013. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

39/F vagyok, az elején, az ismerkedésnél persze fontos a külső, nekem csak annyira, hogy szimpatikus legyen valaki. Volt már, hogy szerelmes lettem valakibe, de szerencsére nem jött össze.

Akit választottam, az elejétől fogva nagyon jól megértjük egymást, nagyon szeretem mindenféle téren, és akárhogyan nézzen is ki később, mindig szeretni fogom.

2013. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ez lehet válóok. De nálunk nincs ilyen gond. Két fiú felnevelése, + háztartás után sem. A feleségem röplabdás, mindkét fiú után nem sokkal visszament a pályára. Közben vitte a háztartást is, mert én sokat voltam távol ( hivatásos katona ). Nagymamát csak karácsonykor láttunk. Szóval nem muszáj eltramplisodni.
2013. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

szerintem fontos.Nőként mondom ezt úgy,hogy a férjem 80 kilósan és 60 kilósan is ugyanúgy szeretett..De,mikor lefogytam érezhetően több lett pl. a szex..és nem miatta,hanem miattam,magabiztosabb lettem,mosolygósabb,felszabadultabb...amit 80 kilósan észre sem vettem,hogy mennyire más voltam ilyen téren..

Szóval a fent említett dolgok nem feltétlenül azért válnak válóokká,mert felszalad plusz 20 kiló,hanem mert az ember változik meg tőle..

Az meg,ha valaki igénytelenné válik,mert már házas megint más tészta,mert akkor is érthető valahol,h férj már nem olyan boldogan bújik az asszonyhoz(fordítva is igaz,persze)

2013. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Persze, lehet válóok. Ugyanúgy, mint amikor egy férfinak megjelennek a ráncai, őszülni kezd, kopaszodni, esetleg hízik 5 kg-t.
2013. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!