Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rájöttem, hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy nem szeretem már annyira a feleségemet. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elhidegültünk egymástól és azt veszem észre néha, hogy jobban érzem magam egyedül. Nem akarom ezt érezni. Van két lányunk és szerettünk volna egy harmadik gyereket, ezért vettünk egy nagy házat de csak mostanában jutottam odáig, hogy felújítsuk. Egyedül csinálom vagy néha egy kis segítséggel, van amikor aludni se megyek haza és sajnos jól érzem magam egyedül család, barátok nélkül. Nem hiányoznak egy kicsit se. Szégyen ezt kimondani, még én se tudom elfogadni ezt az érzést. Azt hittem az új ház mindent megold de tévedtem és talán csak rosszabb lett/lesz, már nem is a családom, pontosabban a feleségem miatt csinálom hanem azért, hogy egyedül lehessek. Nem tudom mi lehet az oka hiszen nem szoktunk veszekedni a gyerekeimet meg szeretem. Ez mennyire normális?

34 vagyok, ő 30



2013. júl. 28. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudok sajnos tanácsot adni, és azt sem tudom, hogy mennyire normális de kérlek ne hagyd el őket :(
2013. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Na azt nem tervezem. Ha nagyon nem elviselhető akkor már inkább elválnék.
2013. júl. 28. 23:01
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát néha jó egy kis magány.Sajnos van ilyen.hiszek a sorsban,nem mellette a helyed.
2013. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
tisztellek azért,mert nem azt írtad,hogy össze jöttél egy másik nővel stb-stb. mert ugye sok férfi egyből másik nőhöz megy,ha nem úgy alakul az élet,ahogy azt eltervezték.így tett az én férjem is.10 év után derült ki,hogy rendszeresen megcsal az egyik munka társával.rohadt nagy érvágás volt :( próbáljátok valahogy helyre hozni ha még lehet. ha nem,akkor váljatok el békességben.kívánom nektek a legjobbakat!
2013. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
82%
Lehet, hogy közös családi programot kellene csinálnotok, vagy a feleségeddel elmenni valahova kettesben. Nem muszáj ilyen nagy költségekbe gondolkodni. Annyi ember álmodik arról, hogy ilyen családja legyen. Próbálj valamit tenni, lehet, hogy ez csak átmeneti állapot. Én nagyon szurkolok neked, hogy minden rendbe jöjjön!
2013. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem én is, hogy csak átmeneti de már több mint 2 hónapja tart. Megpróbálok összehozni valamit kettesben és négyesben is, de ha nem sikerül akkor mit csináljak?
2013. júl. 28. 23:10
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
4-es vagyok. ha nem sikerül,akkor már nem maradt más,mint a külön válás.amúgy a feleséged sejt valamit ebből amit érzel?
2013. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Az ember egy hosszútávú kapcsolatban nem mindig egyformán szerelmes. Több mélypont is van. Van, hogy viták, veszekedések miatt, de van, hogy semmi ilyen oka sincs, csak valamiféle fásultság. A ti felelősségetek, hogy hagyjátok-e teljesen elmúlni, vagy felélesztitek az érzelmeket. Én, amikor úgy éreztem, hogy kezd hűlni (a részemről) a kapcsolat, nemcsak azon voltam, hogy feldobjuk a közös életünket, hanem úgy álltam hozzá, mintha a részéről kezdett volna hűlni: nekiálltam újra elcsábítani, mintha csak akkor találkoztam volna vele. Nálunk akkor bevált.
2013. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lehet. Sokszor amikor otthon lehetnék akkor is elmegyek és meg szokta kérdezni, hogy miért nem akarok otthon lenni. Nem mertem még neki elmondani, nem akarok neki rosszat.
2013. júl. 28. 23:20
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
pedig sajnos rossz lesz neki,hiszen ő lehet boldog melletted és mit sem sejt,abból amit érzel.hátha tényleg csak sok volt neked a monoton hétköznap.lehet most kipihened magad egyedül,átgondolod a dolgokat és más színben látod a világot.amúgy van valami konkrét oka annak,hogy nem szeretsz már otthon lenni velük?vagy csak besokalltál?
2013. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!