Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet "fair" modon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "fair" modon elhagyni a felesegemet?

Figyelt kérdés

(erosen tolem fugg a csalad anyagilag.)


-a hitelt visszaadjuk, mielott lepnek

-mar kapott egy jo kis fogyasztasu csaladi autot, amire 6-8 evig valszeg nem kell kolteni. Ez nala marad.


de aztan bemondom az unalmast. Nincs masik nom. Meg csak kilatasban sem. Ennel "fair"-ebb ki tudok lepni?


-a gyerekekrol nem mondok le. Ott perre megyunk. (1het-1het)



2013. jún. 24. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a gyerek számára a lehető legrosszabb megoldás az 1-1 hét, de ti tudjátok. Szép dolog, hogy nem mondasz le róla, de én ezt biztos nem így oldanám meg.


Hogyan tudsz fair lenni? Sehogy! A vagyonotok felét meghagyod neki és nem pereskedsz minden bögréért, ha csak ő nem kezd bele.

Ő dolgozik? Mekkora a gyerek?

2013. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Kb így, ahol leírtad. Talán még annyi, hogy ha nem dolgozik, megmondod neki, hogy addig maradsz, amíg nincs munkája. (ez mondjuk akár kicseszésből is eltarthat egy darabig sajnos, viszont te ismered a nejed, hogy milyen)
2013. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
A gyereknél simán működik az 1-1 hét, három ismerősöm csinálja így, és mindenki hepi. Ha intelligens mind a két fél, semmi törést nem okoz a gyereknek. Nyilván ehhez az kell, hogy közel lakjanak mind a ketten az iskolához. (vagy ovihoz, vagy ahová jár a gyerek)
2013. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Mivel kozosen fogjatok nevelni a gyerekeket 1het nalad 1het nala igy nem kell gytartast fizetned. Igy nincs anyagi vonzatod fele. Azt h mit adsz neki es mit nem mkepp papirozzatok le, hogy pl miert. Hugom mindent megkapott a volt ferjetol kiveve a hiteles hazat, 50ezres gyt lakas komplett tartalma auto... Most h a volt ferje kaksiba van nem tud fizetni gyt-t mar jelentgeti fel mert dolgozni nem hajlando elmenni pedig a gyerkoc ovis... Volt ferj is fairnak erezte magat most megis szemet...
2013. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen, ez így mind "szép és jó", a bibi a gyerek elhelyezésnél lesz. Ennél a dolognál ne a magatok érdekét nézzétek, hanem az övét. Egy gyereknek stabilitásra van szüksége, 1 hét itt-1 hét ott nem az! Mellesleg ilyet szerintem a bíróság meg sem ítél. A legjobb a gyereknél az lehet, ha marad az egyik félnél, de a másik félnél nincs korlátozva a láthatás.
2013. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
A válás sose fair,főleg ha az egyik fél nem számít rá. Nagyon független lélek vagy,ha inkább az egyedül létet választod,és tényleg nics 3.személy. Bár inkább egyedül mint egy rossz házasságban! Szerintem ez szép gesztus,hogy nem hagyod a padlón a kocsi sokat számít,és én ennek ellenére azt,hogy nincs senkid ezt is fairnek találom. Sok szerencsét!
2013. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem is van ismerősöm, akik így nevelik a gyereküket és ugyan látszólag boldogok, de mivel közelről ismerem őket, én láttam már a gyereket zokogni egyik héten, mert nem akar átmenni apához, utána következő héten, mert nem akar visszamenni anyához. Oké, 5,5 éves gyerekről van szó, aki még nem feltétlenül érti meg, hogy ez "neki jó".


Én is elváltam, van egy 2,5 éves kislányom. Az apjával jó viszonyunk maradt. "Hétvégi apuka" lett hivatalosan, de akkor látja és viszi a gyereket, amikor csak kedve tartja. Heti 3-4-szer is előfordul, hogy ő megy érte a bölcsibe (válás után nekem vissza kellett mennem dolgozni) és csak este hozza haza hozzám, az is előfordul, hogy ott alszik. Úgy gondolom, amíg működik közöttünk megfelelően a kommunikáció

2013. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok véletlenül elküldtem... szóval amíg működik közöttünk a kommunikáció, addig tök mindegy kié a jog papíron, mindketten a szülei vagyunk és ki is vesszük ebből a részünket.

Ha normális a feleség, akkor én ezt ezerszer jobb és lazább megoldásnak találom, mint a kötött 1 hét itt 1 hét ott témát.

2013. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég fairnek tűnik nekem.
2013. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szintén azt gondolom, az 1 hét-1 hét lehet, hogy neked jó, de a gyereket megviseli. Nagyon. Az ismerőseim közt van ilyen, az apa ment perre ezért a felállásért, és mostmár negyon bánja.

Mindenesetre ti tudjátok, egyébként fair.

2013. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!