Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet "fair" modon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "fair" modon elhagyni a felesegemet?

Figyelt kérdés

(erosen tolem fugg a csalad anyagilag.)


-a hitelt visszaadjuk, mielott lepnek

-mar kapott egy jo kis fogyasztasu csaladi autot, amire 6-8 evig valszeg nem kell kolteni. Ez nala marad.


de aztan bemondom az unalmast. Nincs masik nom. Meg csak kilatasban sem. Ennel "fair"-ebb ki tudok lepni?


-a gyerekekrol nem mondok le. Ott perre megyunk. (1het-1het)



2013. jún. 24. 09:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

1.)

2 fiunk van 11 es 6 multak.


A nagyobbik lelkileg kozel all hozzam.


Jol tudom, hogy gyermekelhelyezesnel kikerik a 11 evnel idosebb gyermek velemenyet? Mit jelent ez a gyakorlatban? Mindharmunk velemenyet sulyozzak 1/3-dal?


Ha gyermekelhelyezesnel perre megyunk, akkor akar meg is nyerhetem. De nem szeretnem megtenni, mert nagyon jo Anyuka. Egyszeruen nem erdemelne meg. De a hetvegi Apukaba "onkent" nem fogok belemenni.


2.)

Nem dolgozik. Illetve adomentesen dolgozik. Mi kulfoldon elunk.

Anyagilag ugy gondolom lehetek nagyvonalu. En sok-sok ev mulva is jol fogok keresni. Meg aztan ismerem, ugy is a gyerekekre koltene.


3.)

Hogyan oldhato meg, hogy a haz aranak felet csak lakasra koltse?


Terveim szerint 33% tulajdon Anyukanak, 2x33% a gyerekeknek(vagy 50-25-25).

Hasznalati jog 50-50% a felesegemnek es nekem egyarant. Ha a gyerekek felnottek, remelhetoleg foiskolakat/egyetemeket befejeztek, akkor az en 50%-mat odaajandekozom az Anyukanak.


Persze 2-3 millio Ft-ot tartson meg aranytartaleknak, de a tobbibol olyan erteket akarok, amit egy kovetkezo ferj jelolttel semmikeppen sem tudnak felélni. Egyszeruen vedeni akarom a felnovesig a Gyermekeim es az En sajat erdekeimet is.

2013. jún. 24. 11:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Keress egy jó válóperes ügyvédet, ő elintézi neked, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnéd.
2013. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nézd, mivel külföldön éltek, itt nem fogunk tudni neked jogi tanácsot adni.

Ha Magyarországról lenne szó, akkor elmondanám, hogy hogyan mennek ezek a dolgok, de így nem tudom, főleg, hogy azt sem mondtad meg, melyik országban vagytok.

Szerintem is keress egy helyi ügyvédet, és nála érdeklődj, ennek itt így semmi értelme, hiszen hogyan is vársz választ, a "semmire"???

2013. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Magyar jogrol van szo. Akkor akarok valni, ha visszakoltozunk. Akkor egybol kulon lakasba mennek mar.
2013. jún. 24. 11:57
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindegy. Megoldom. Koszonom a valaszokat...
2013. jún. 24. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!