Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rájöttem, hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy nem szeretem már annyira a feleségemet. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elhidegültünk egymástól és azt veszem észre néha, hogy jobban érzem magam egyedül. Nem akarom ezt érezni. Van két lányunk és szerettünk volna egy harmadik gyereket, ezért vettünk egy nagy házat de csak mostanában jutottam odáig, hogy felújítsuk. Egyedül csinálom vagy néha egy kis segítséggel, van amikor aludni se megyek haza és sajnos jól érzem magam egyedül család, barátok nélkül. Nem hiányoznak egy kicsit se. Szégyen ezt kimondani, még én se tudom elfogadni ezt az érzést. Azt hittem az új ház mindent megold de tévedtem és talán csak rosszabb lett/lesz, már nem is a családom, pontosabban a feleségem miatt csinálom hanem azért, hogy egyedül lehessek. Nem tudom mi lehet az oka hiszen nem szoktunk veszekedni a gyerekeimet meg szeretem. Ez mennyire normális?

34 vagyok, ő 30



2013. júl. 28. 22:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%

nem lehet hogy a problémát "az ágyban" kéne keresni?

lehet, hogy "fel kéne frissíteni" a szexuális életeteket /izgalmasabbá tenni. :)

Mennyetek el kettesben hétvégén/küldjétek el a gyerekeket, hogy egy kicsit együtt lehessetek.

Amúgy szerintem nem nagy probléma ha néha egyedül akarsz lenni. :)

2013. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
79%

néha jó szokatlan dolgokat is csinálnl, és néha jó egyedül is lenni.

sőt, vannak házaspárok, amikor egy-egy estét külön buliznak, vagy jógáznak barátnőznek, stb.


Kibédi azt mesélte, neki nagyon boldog volt a házassága, több lakásuk volt, néha külön mentek, ő lakott a kismajommal...

2013. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Istvan Bacs válasza:
50%
A köztetek lévő dolog csak addig fog tartani szerintem amíg ö is megtudja és meg győződik erről aztán annyi a kapcsolatnak szerintem !! Üdv
2013. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!