Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha a feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségemet már nem biztos, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 7 éve vagyunk házasok ezalatt az idő alatt laktunk az anyósomnál (ő akart költözni )így költöztünk az én szüleimhez (ez sem tetszett neki)Jelenleg albérletben élünk 2 éve (ez sem tetszik neki)Saját házat szeretne de mi van ha az sem teszik neki? Más részt pedig a 2 év alatt kb 4X küldött el ,hogy költözzek anyámhoz (nem költöztem ,mert sajnáltam a gyermekem elhagyni).A történethez hozzá tartozik még ,hogy mióta az anyósomtól elköltöztünk állandóan vissza akar menni.

A másik dolog pedig ,hogy állandóan veszekszünk.Gondolkodtam már,hogy beadom a válópert ,de a gyerek miatt mindig vissza hátráltam. mit tegyek?


2013. júl. 10. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szereted, vagy nem. Megmozgat benned még valamit vagy nem. Vele akarsz élni vagy nem. Eltudnád képzelni az életedet nélküle? Ha igen, akkor hajrá.
2013. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már ezt megbeszélni vele? Mármint kérdezd meg, hogy tehetnél-e valamit, amitől jobb lenne a házasság, hogy ő szeret-e téged egyáltalán, hogy mit gondol, érdemes-e folytatni..Ha pedig arra juttok, hogy a nehézségek ellenére szeretitek egymást, akkor érdemes harcolni a házasságért.
2013. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdés felmerül, akkor semmi keresnivalód nincs mellette.
2013. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag mióta albérletben vagyunk csak azt hajtja hogy jobb lenne külön .De a gyermekem annyira szeretem ,hogy képes vagyok minden hülyeségét elviselni !Mivel válás esetén 60 km választana el amit nagyon nehezen tűrök el hogy ilyen messze legyen tőlem .Igaz lehet én nyerném megy a gyerek elhelyezés kérdését mert ő nem nagyon foglalkozik a gyerekkel csak ha látják .Olyankor tudja mondani,hogy így szereti meg úgy szereti .Bölcsődébe hordtam már 2 éves korától mert már bele volt fáradva ,hogy mindennap "csak a gyerekkel" kellet lennie .mióta albérletben vagyunk kb 3x fürdette meg a gyereket (és én nem segítek neki). Mindezek ellenére csak azért nem szeretném mert nem szeretném megalázni az ismerősei és a családja előtt!

-Tudnék e élni nélküle a feleségem nélkül biztosan!

2013. júl. 10. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Add be a válókeresetet, és ragaszkodj a gyermekedhez. Keress egy jó ügyvédet, és ne érdekeljen, hogy megalázod-e a feleséged a rokonok előtt vagy sem. A gyermekedről van szó.

Ha tényleg így elhanyagolja a gyereket, akkor mit gondolsz, mi lenne a gyerekből, ha csak hétvégén tudsz vele lenni?


Ugyanúgy jogod van a gyermekhez, mint neki, elvileg a fene nagy női egyenlőség azt is jelenti, hogy a férfinak is egyenlő jogai vannak, mint a nőnek. Ragaszkodj a gyermekhez!

2013. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!