Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "konfliktuskerülő vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"konfliktuskerülő vagyok, nem szeretem a veszekedéseket" Ezzel a mondattal lehet indokolni 4 év hazugságait?

Figyelt kérdés

Férjemmel 7 évet éltünk együtt. 6 éves a kisfiunk.

Kiderült, hogy 4 éve gyereke született mástól.

A kérdésemre, hogy hogyan volt képes ezt eltitkolni ezt a választ kaptam.


Bennem akadt a szó.


2013. jún. 10. 12:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze, indokolni bármivel lehet, így ezzel is.

Más kérdés, hogy amellett, hogy konfliktuskerülő még aljas módon becsapott, megcsalt és mindemellé volt olyan gerinctelen, hogy nem vallotta be. Nyilván az őszinteség sem erős oldala.

Annyira durva, hogy ennyit volt képes mondani, hogy nem csodálom, hogy benned akadt a szó. Nagyon-nagyon durva! Nem is tudok mit mondani erre...

2013. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Úristen.
2013. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
a férjed egy igazi f*szkalap.. ennyi.. nehogy vele maradj
2013. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Már kidobtam.


Most elemzem az életemet és a múltunkat. Tény, hogy sosem vitatkoztunk semmin. Én is inkább tűrök, hallgatok, homokba dugom a fejem ha nincs éppen jobb ötlet a tarsolyomba...de azért dolgozni szoktam a megoldáson (mert az magától nem szokott megjönni) és ilyen hosszú időn keresztül nem tudnék hazudni...


4 év (plusz az előtte lévő ki tudja mennyi idő) alatt millió alkalom és mód kínálkozhatott volna, hogy tisztességesen elmondja. Mégis mire várt? Tudnia kellett, hogy előbb-utóbb kiderül...

2013. jún. 10. 12:32
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Álomvilágban élt. Vannak ilyen emberek-amiről nem beszélünk, az nincs...
2013. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
sunyi. örülj neki, h vége, most már legyen a másik csaj problémája, h egy ekkora jellembajnok szeretőjéből társsá avanzsál elő. biztos boldog kapcsolat lesz
2013. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
akkor hogyan derült ki? gondolom nem ő mondta el...
2013. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem. De a történettől, hogy hogyan is derült ki, le fogtok hidalni...

El akartam kezdeni egy blogot írni. A kiválaszott blog-os oldalon a regisztrációkor a kisfiunk becenevét írtam be (elég speciális), ami már meglepetésemre foglalt volt.

Megnéztem, hogy ki blogol ezen a néven.


Naná, hogy a másik nő. Aki a fiát ugyanúgy becézik, mint a miénket. (nem fantáziadús, de legalább nem kellett félnie, hogy összetéveszti)

...és mindjárt szembeötlött egy kép apáról és kisfiáról...az apa stimmelt, csak a fia nem. :(

2013. jún. 10. 13:36
 9/32 anonim ***** válasza:

Hát ezen tényleg dobtam egy hátast.Egészen elképesztő.

Viszont kiderült és van esélyed egy új életet kezdeni tiszta lappal.

Nehéz lesz újból bíznod valakiben.

Drukkolok neked,hogy talpra állj.

2013. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ez igaz történet?


Ha igen, akkor nagyon sajnálom! Hihetetlen milyen emberek vannak...

2013. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!