Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "konfliktuskerülő vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"konfliktuskerülő vagyok, nem szeretem a veszekedéseket" Ezzel a mondattal lehet indokolni 4 év hazugságait?

Figyelt kérdés

Férjemmel 7 évet éltünk együtt. 6 éves a kisfiunk.

Kiderült, hogy 4 éve gyereke született mástól.

A kérdésemre, hogy hogyan volt képes ezt eltitkolni ezt a választ kaptam.


Bennem akadt a szó.


2013. jún. 10. 12:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
kemény. ez egyébként bevett dolog pl házasságszédelgőknél, h ugyanúgy becézik a két nőt és a gyerekeket is,mert így nem tudja elszólni magát...
2013. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%
Undorító ez a pasas... Hogy nem vetted észre,hogy milyen? Nem azért,nem hibáztatlak,csak egyszerűen nem értem,hogy tud valaki annyira jól titkolózni,hogy még csak sanda gyanúja se legyen a nőnek. Ha innen nézzük,nagy profi. Én összetörnék lelkileg,ha ilyen helyzetbe kerülnék. Kitartást neked,hogy fel tudd dolgozni és tudj bízni!
2013. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok összetörve. Olyan "kínomban röhögök" állapotban vagyok már egy ideje...


Visszagondolok és persze így utólag olyan sok minden nyilvánvaló volt. De akkor mégsem tűnt fel és eszembe sem jutott ilyenre gondolni.

A cége telephelye, a főnöke másik városban van, hát persze, hogy sokat utazik oda, hát persze, hogy kényelmesebb és olcsóbb ott aludni hetente akár többször is, mint éjszaka hazavezetni, hogy hajnalban visszamenjen...


Meg mindig vitte el a kinőtt ruhákat, játékokat, eszközöket, hogy odaadja egy ismerősének, akinek nem tellik rá.

Nézem a másik nő blogján a képeket és felismerem a régi babakocsinkat, az etetőszékünket, a párásítónkat, a kistányérokat, a kiszongoránkat, az anorákot...

2013. jún. 10. 14:18
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
azta mindenit. azért a férjednek van bőr a képén. a másik nő gondolom tudott rólad, meg hogy honnan vannak a babaholmik....
2013. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Igen tudta. Beszéltünk is már egy ásványvíz mellett... Bocsánatot kért tőlem, azt mondta, hogy ő sosem így tervezte, a gyerek baleset volt, akit nem akart elvetetni, nem akart senkinek sem ártani. Neki is nehéz. Tudja, hogy rosszul döntött annak idején, amikor belement a viszonyba, könnyelmű volt és súlyos árat fizet érte.

Helyes és nagyon értelmes nő. Velem egykorú, kedves, szép. Simán legjobb barátnők is lehettünk volna, ha máshogy találkozunk...

2013. jún. 10. 14:29
 16/32 anonim ***** válasza:
és mit ír a másik nő a blogján? a férjed őt is hülyítette hogy elhagy titeket? vagy mi?
2013. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

És ez a legviccesebb az egészben. A másik nő értelmes magyarázatot tudott adni. Elmondta, hogy mit érzett, mit miért csinált. Mit bánt meg, mit tenne másként...és egyáltalán bocsánatot kért.


De a férjem semmi értelmeset nem mondott. Semmi magyarázatot nem adott, nem kért bocsánatot se...egyszerűen semmit.

2013. jún. 10. 14:31
 18/32 anonim ***** válasza:
akkor ők tulajdonképpen már rég nincsenek együtt és a férjed csak a gyereket látogatja?
2013. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

Senkinek nem kell semmit indokolni.

A válóperes tárgyalás Magyarországon nem arról szól, hogy bárkinek is meg kellene magyaráznia, vagy indokolnia, hogy miért válik. Ez nem Amerika.

Ha pedig úgy gondolod, hogy egy öt évvel ezelőtti félrelépést most nem tudsz megbocsájtani neki, akkor válj el, de neked sem kell megindokolni, hogy miért. Te ismere, te tudod, hogy milyen volt közben, úgyhogy ez csupán morális kérdés.

2013. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Nem a másik nő, tudta, hogy hol a helye. De nem sok mozgástere volt, ezért elfogadta ezt a helyzetet és igyekezett helytállni. Tehát elfogadta a második asszony szerepét. Anyagilag nehéz helyzetben van, egyedül nem boldogulna, meg szereti a "drágámat", aki végülis gondoskodott róla is meg a kisfiáról is.



A testvérek lesznek majd érdekesek. Megbeszéltük a másik nővel, hogy őket majd szépen lassan összeismertetjük. Ő sem akar másik gyereket. Én se. Így nekik legalább lesz testvérük. Talán már a nyáron lesz egy nagy találkozás.

2013. jún. 10. 14:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!