Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "konfliktuskerülő vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"konfliktuskerülő vagyok, nem szeretem a veszekedéseket" Ezzel a mondattal lehet indokolni 4 év hazugságait?

Figyelt kérdés

Férjemmel 7 évet éltünk együtt. 6 éves a kisfiunk.

Kiderült, hogy 4 éve gyereke született mástól.

A kérdésemre, hogy hogyan volt képes ezt eltitkolni ezt a választ kaptam.


Bennem akadt a szó.


2013. jún. 10. 12:08
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

19-es

Nem egyszeri félrelépés volt, hanem őneki azóta van egy másik családja, akikkel hetente 1-2 napot/éjszakát eltöltött, mint teljes értékű apa és társ...

2013. jún. 10. 14:38
 22/32 anonim ***** válasza:
érdekes a sztori is, meg az is, h ennyire tárgyilagosan tudsz hozzáállni. megbocsáthatatlan, alattomos dolog,amit a férjed tett, jól tetted, h kidobtad. de azt hiszem, ettől függetlenül se működött már a kapcsolatotok. abban sem vagyok biztos, h te szeretted...
2013. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Ebben a pillanatban én sem vagyok benne biztos, hogy szerettem-e. Az tény, hogy egy másodperc erejéig sem hiányzott azóta, hogy elküldtem.


A kollégáim (a részleteket nem tudják, csak annyit, hogy válni fogunk) mind azzal jönnek, hogy soha nem gondolták volna, hogy mi is válunk és el sem tudják képzelni, hogy miért...

2013. jún. 10. 14:44
 24/32 anonim ***** válasza:
azért óvatosan azzal az összeismertetéssel. gondolj akisfiadra is: apukája elköltözik, aztán pár hónap múlva összeismertetik egy másik kisfiúval, akivel az apukája lakik, miután tőle elment. azért ez nagyon nagy sokk, még ha nem is mondjátok nekik, tesók meg hogy apu odaköltözött. nem hülyék. figyeljetek oda az ő lelkivilágukra is,mert az ő életük is fenekestül felfordul (főleg a te fiadé)
2013. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom, ami veled történt.Csodálom, hogy így tartod magad.

A férjed sosem akart elhagyni a másik nőért,és családjáért?

Nem lehet, azért,mert téged szeret?

Nem is akarta sosem megmondani?Ha nem látod meg a blogot,még most is boldogan élnétek...:(

Ő mit mond, most hogy kidobtad?Megy a másik nőhöz, vagy mi lesz?

2013. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hát ez...hihetetlen.

Többek közt azt sem értem, hogy hogyan tudsz ilyen jól állni a dolgokhoz?

2013. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hasonlókon mentem keresztül. Nagyon sajnálom és kitartást, téged is vár valahol egy rendes férfi!!
2013. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! A férjed most a másik nővel él?
2013. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Két hónapja történt már. Azóta vele összesen háromszor beszéltem. Illetve nem beszéltem, mert gyakorlatilag nem hajlandó kommunikálni. Bármit is mondani. Pont ezért írtam ki a kérdést. Mert ezt a némaságot nem értem. Minden mást képes vagyok megérteni, de azt, hogy egy normális magyarázatot sem képes adni az zavar. Mondaná azt, hogy rámunt, vagy, hogy szerelmes lett a másikba, vagy drogos lett és kába pillanatában hagyta magát kihasználni (ez vicc persze) vagy felőlem bármi emberi gyarlósággal előállhatna...a némaság az zavar.


A másik nőhöz ment persze, hova máshova (bár végülis lehet valahol harmadik is...vagy negyedik).


A testvérek kérdése tényleg nem tiszta nekem sem még. Most lehet, hogy furán jönne ki. De talán az még rosszabb lenne, ha húznánk az időt és majd csak kamaszként ismernék meg egymást...talán jobb ezen túlesni mihamarabb. Aztán lehet, hogy ők okosabbak a szüleiknél...


Mi volt még a kérdés? Hogy én miért vagyok tárgyilagos meg hűvös? Hát paff, erre nem tudom a választ.


Emlékeztek arra az oroszra, akit a KGB-sek urániummal öltek meg Angliában? Láttam egy riportot az özvegyével annak idején, illetve akkor még haldoklott a férje, de már tudott volt, hogy menthetetlen. Emlékszem amilyen szikáran, egyenes tartással, méltóságteljesen beszélt. Nagyon nagy hatással volt rám akkor az a nő. Azt hiszem akkor határoztam el, hogy nem érhet olyan tragédia, hogy elveszítsem a tartásomat.

Ehhez tartom magam.

2013. jún. 10. 18:06
 30/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A férjed nem próbált meg könyörögni, hogy maradjatok együtt?

Mit szólnak ehhez a Te és az ő szülei? Azért erre kíváncsi lennék...

2013. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!