Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rájöttem, hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy nem szeretem már annyira a feleségemet. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elhidegültünk egymástól és azt veszem észre néha, hogy jobban érzem magam egyedül. Nem akarom ezt érezni. Van két lányunk és szerettünk volna egy harmadik gyereket, ezért vettünk egy nagy házat de csak mostanában jutottam odáig, hogy felújítsuk. Egyedül csinálom vagy néha egy kis segítséggel, van amikor aludni se megyek haza és sajnos jól érzem magam egyedül család, barátok nélkül. Nem hiányoznak egy kicsit se. Szégyen ezt kimondani, még én se tudom elfogadni ezt az érzést. Azt hittem az új ház mindent megold de tévedtem és talán csak rosszabb lett/lesz, már nem is a családom, pontosabban a feleségem miatt csinálom hanem azért, hogy egyedül lehessek. Nem tudom mi lehet az oka hiszen nem szoktunk veszekedni a gyerekeimet meg szeretem. Ez mennyire normális?

34 vagyok, ő 30



2013. júl. 28. 22:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon fontos lenne hogy elmond neki ezeket. Azt írtad, nem akarod megbántani. De ezt egyedül nem tudod megoldani. Ha tehetitek kettesben mond el ezt neki, és ketten, ha ő is akarja, túl tudnátok tenni magatokat ezen. De ehhez ő is kell.
2013. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%
Újra 8-as vagyok, most olvasom a kommentjeidet, tisztán látszik, hogy te már a lelked mélyén a válás mellett döntöttél, nem akarsz energiát szánni rá, hogy újra megszeresd a feleséged. Na, így sajnos nem tudok jobb tanácsot adni, mint hogy: akkor minél gyorsabban és kíméletesebben!
2013. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11%

Én is rájöttem, hogy meguntam a használt ruhámat, kidobom. Csakhogy egy ruhával én megtehetem.,,,

Egy családdal, feleséggel ez nem így működik! Megint egy önző pasi, akinek mindene megvan, és itt siránkozik, hogy neki milyen rossz. Sajnálom a feleséged és a gyerekeid!

2013. júl. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hogy csak a jelenlegi környezetet nem szereted? Ahogy olvastam még nem költöztetek be a nagy házba!? Miért nem közösen újítjátok fel?
2013. júl. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Van egy szerető feleséged, 2 szép gyereked, nagy házad... Másnak ezek vágyálmok. Becsüld meg szerintem.
2013. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jobban kellene beosztanod az idődet, neked hiányzik a magány, de ez teljesen normális, néha nekem is, ezt simán meg lehet egy rendesen működő kapcsolatban beszélni. Én megmondom a barátnőmnek, ha egyedül szeretnék lenni, fogom magam, összepakolok és elmegyek horgászni. Nem hiányzik senki, egyedül vagyok, és jó úgy, ha fogok valamit, ha nem:)

Ő is néha gondol egyet és elmegy valahová, vagy bemegy olvasni, olyankor tudom, h most egyedül akar lenni.

Amikor viszont a családoddal vagy, az legyen minőségi idő, ami velük töltesz, ne ilyen legyen, hogy hátha sikerül 4esben nagy nehezen összehozni valamit, ez így milyen hozzáállás?!

Feleségeddel is tölts több időt, de ne úgy, hogy egymás mellett fekszetek az ágyon.

2013. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

Írtad, hogy barátokhoz sincs kedved. Van ilyen, bárkivel előfordulhat. Beszéld ezt meg a feleségeddel, és menj el egy hétre egyedül horgászni- ha szeretsz- vagy bármi mást. Csak egyedül. Lehet, hogy egyszerűen besokalltál. Annyi inger éri az embert, néha kell, hogy csak magaddal legyél.


De az őszinteség elengedhetetlen, különben megindulnak majd a találgatások a feleséged részéről, hogy megcsalod-e. Az meg senkinek nem lenne jó.

2013. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok elválni ameddig nincsenek olyan nagyon komoly problémák a kapcsolatunkban. Túl sok dolog köt össze minket és sok mindent éltünk már át együtt. Kár lenne. Most mikor egyedül voltam gondolkoztam a feleségemen, hogy milyen gyönyörű, főleg amikor lakik benne valaki. Én meg milyen szerencsés vagyok, hogy az enyém és nagy marha is amiért nem becsülöm úgy ahogy kellene. Jó érzés volt hozzá bújni és megpuszilgatni. Azt hiszem talán kezd visszajönni az eszem de még nem tökéletes. Szoktam egyedül lenni néha szóval most azért ijedtem meg mert eddig még sose éreztem ilyet ilyen sokáig.
2013. júl. 30. 02:41
 19/23 anonim válasza:
76%
Ez jó, pozitív dolgokra gondolj, szerintem szükséged van a feleségedre, csak most egy olyan időszakban vagy, ami kicsit nehéz, de gondolj bele, hogy ha esetleg elhagynád, lehet sokkal rosszabbul járnál. Bele kell gondolni minden eshetőségbe, de próbálj pozitívumokra is felfigyelni. Esetleg elgondolkodhatsz mi jó a házasságban, és azt erősíteni. Én úgy érzem nem lesz baj, ha magányra vágysz az természetes, én alapvetően is magányos típus vagyok, de a társaság is kell.
2013. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%
2 hónap? Nekem négy évig tartott. Azóta jó megint.
2013. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!