Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, nők! Mi a férjetek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nők! Mi a férjetek/párotok leggusztustalanabb szokása vagy külső jellemzője?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy összeköpködi a tükröt fogmosáskor, vagy mindig van valami a szája szélén, vagy nem tud rendesen a vécébe célozni, szőr nő a füléből, vagy bármi.


Együtt tudtok már ezzel élni vagy próbáltok tenni ellene?:)


2014. okt. 2. 10:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Zuhany alatt orrot fuj nem huzza be a zuhanyfuggonyt.

A kutyanak leteszi a tanyert a foldre !!

Kutyaval alszik a kanapen ha nem vagyok otthon.

A gyerekre feladja az elozo napi ruhat ujra.

Kepes lepedo nelkul aludni puceran

Nem hasznal wc legfrissitot beleborotvalkozik a konyhai mosdoba brrr

2014. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
5-ös, most először fordult elő, hogy nem a pontozás miatt nyomtam rá a zöld kézre :D
2014. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
53%

beleveri a mosdóba

nem húzza le a wc-t

kipisál az ablakon

döglött verebeket hoz a lakásba

most ennyi jut eszembe

2015. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Jahjj de jot röhögtem! Bocsi de nagyon vicves miket csinalnak az emberek...

Nah de hogy valaszoljak is, a parom néha piszkálja az orrát(nem konyékig turkal),Igazgatja a peckit, minden apro kis pattanast barhol barmikor piszkalja, sokszor elfelejt fogat mosni,(ennek ellenére szokkal egészségesebbek a fogai mint az enyémek. 3db tömése van) De ezek nem zavarnak,néha rászolok de csak ha amugy is ingerult vagyok.

Ami viszont nagyon idegesit,hogy képes furdés nélkul bebujni a tiszta agynemube,félpucéran,mert ő reggel zuhanyzik..Na ebből veszekedés is volt mar...Ja meg sutyin f.ngik és alltalaban baromi budoset.Legalabb kinyitna az ablakot vagy felkészitene ra .Vagy épp ragcsalok valamot és akkor...huuu.....áhh..

2015. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
A cigi, de szerencsére leszokóban van. Amúgy csak a szokásos rendetlenség, mikor hol találom meg a ruháit. Más most nem jut az eszembe.
2015. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és egyről nem szokom le. Pedig a feleségem ezerszer azt mondta elválik. Nem mások előtt nem ebéd közben, elvonulva mondjuk a másik szobába iszonyatosat tudok fingani. Hiába csukom be az ajtót akkor is megremegnek a falak. A feleségem meg nem bírja. Hiába mondom, hogy ne főzzön össze annyi szart, a babot a kukoricával mert akkor fölrobban a belem. De az agyáig ez nem jut el. De szitkozódni azt tud.
2015. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
58%

KÖRÖMRÁGÁS!

Fujj! Férfitől, nőtől egyformán utálatos!

2015. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Fogcsikorgatás. Brr... A hideg kiráz, amikor elalváskor elkezdi csikorgatni a fogát. Ilyenkor már alszik, mert ha szólok, nem reagál. Hajlamos az alvajárásra, reggel sokszor nem ott vannak a dolgok, ahol este hagytam, mert éjszaka elpakolja őket. Ez egy kicsit vicces is. :) Meg néha beszél álmában, én meg minden kis zajra felriadok, ilyenkor még válaszolni is szokott a kérdéseimre, csak elég furcsa párbeszédek jönnek létre ilyenkor, értelmetlenek, ebből tudom, hogy alszik. :D Ezek annyira nem elviselhetetlenek, szeretem nagyon az én"gyagyásomat". :)
2015. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Számomra a barátom leggusztustalanabb szokása a számítógépes játékfüggősége.

Tudom, hogy ez nem pont olyan, mint amit kérdeztél, de mást nem tudok, ez viszont rettentően zavar.

2015. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Bár már nem vagyunk együtt, de 6 évig tudtam elviselni őt a szokásaival együtt.


Pl. fingott, büfögött, de nem akárhogy. Ilyet még nem hallottam és remélem soha többet nem lesz ilyenhez szerencsém. Ő is szeretett az orrában turizni. Ha rászóltam szépen, ő ordibálni kezdett, hogy így meg úgy, neki ezt muszáj :)

a wc-t is képes volt "foltosan" hagyni, kajálás után nem pakolt be a hűtőbe, kukába, mosogatóba, ott bűzlött az asztalon. Ha 10 perc múlva is ott volt, kiabált velem, hogy mit csinálok már...

Meg ilyen apróságok ;)

2015. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!