Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy egy nőnek nem szabad elhagynia magát házasságban sem, szóval a macifelső helyett inkább egy kényelmes e csini tornafelső, stb. Persze ez fordítva is igaz. A párunknak legyen vonzó, amit lát, szó legyen nőről vagy férfiről. Számos ismerősömön látom, hogy otthonra is belövi a haját, van, aki még sminket is tesz azért mert épp leszalad kenyérért. Tény és való, hogy jól néznek ki így. Én hajlamos vagyok a kényelemre hajtani, főleg ebben az őszi időben, amikor még nincs állandó fűtés, belebújok egy vastag felsőbe és elvagyok. Reggel épp fésülködök, de ennyi. Ti hogy vagytok ezzel? Jobban "kiöltöztök" a párotok miatt, vagy akár saját magatok miatt? Azokra a napokra értem, amikor nincs munka és otthon vagy, vagy aki például gyesen van, annak még aktuálisabb.
2014. okt. 8. 10:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%
Meg annyi, h nem art forditva belegondolni.. bar imadom a ferjem, lehet h ha ket -harom evig arra kene hazajonnom, h alsogatya-zokniba ul a kanapen, esetleg ehhez meg egy zsiros poloban, akkor szep lassan kiabrandulnek, h en nem ehhez a ferfihoz mentem hozza..
2014. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
53%
Én imádom, amikor alsónadrágban és zokniban ül a férjem a kanapén ;) zsirfoltos pólója nincs, mert van mosógépünk. De egyetértek azzal, hogy ha valakitől elhidegülnek, az normális esetben nem az öltözéke miatt történik. Én 100 kg felett vagyok, nehéz csinos ruhát vennem. Mégis imád és kíván. Ennyi.
2014. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Mindenki jol le lett pontozva, nem tudom mi lett volna a helyes valasz :-)??jott hideg is meleg is, de egyik se jo:-). Vagy elolvasta par apolatlan no es irigykedett, h mi nem hagytuk el magunkat? Imadom ezt az oldalt, na meg ezt a mentalitast kis orszagunkban :-)!!
2014. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nem akarok sértegetni senkit, de én is úgy látom, hogy az áll a "macinaciban is szeret" szerepkörben, aki nem próbálta a másikat :P Szerintem csak úgy lehet nyilatkozni arról, hogy NEKEM és a férjemnek melyik jobb, ha próbáltam ezt is és azt is. Egyoldalú véleményt könnyű formálni. ;) Persze hogy válni nem fog a férj/feleség, ha a párja nagy trikóban járkál, de azt ne állítsa nekem senki, hogy nem tetszik jobban a másik félnek a csinosság ;)
2014. okt. 8. 12:14
 15/35 anonim ***** válasza:
94%

Azért egy szerető férfi nem kívánja meg a felesegétől, hogy a nap 24 órájában tip top legyen.

Amikor együtt megyünk valahova- akár vásárolni-akkor csinosabban öltözök, de itthon nem sminkelek, és melegítőben vagyok. Az itthoni ruháimat is úgy válogatom, hogy jól álljanak rajtam.

Bevezettem azt, hogy a kinyúlt, elhasznált ruháimat kiszelektálom.

Látott a férjem vajúdás alatt, kiskisért a wc-re, zuhanyozni, szóval mellettem volt a kiszolgáltatott helyzetekben is. Nem a Hollywoodi filmek nőit keresi bennem, hanem a szerelmét, a gyermekei anyját, a társát.

Ezért irreális lenne, ha állandó sminkkel, csini rucikban látna csak.

2014. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
44%
Utolso, nyilvan melletted ebred, igy lat smink nelkul, de azert ne szoljuk mar le azt aki itthon is tetszeni akar, vagy apoltabbnak erzi magat sminkkel, frizuraval. Nyilvan mi sem kisestelyiben es magassarkuban maszkalunk mint a filmekben :-). Mindenki csinalja ahogy neki es a parjanak jo, engem is vegigkisert a szulesen, de orulnek ha nem abban az allapotban jutnek mindig eszebe :-D!
2014. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi szereti a "nőcis" nőket. Rám pl. "slamposan" figyelt fel a párom a kutyasuliban, nagyon sokáig nem is látott másban csak farmerban, bakancsban és mackófelsőben. Neki mondjuk nem jött be mikor először meglátott kisminkelve, csinosan felöltözve. Itthon is mindig mackóban vagyunk, de mi egyébként is jobban szeretjük a sportos öltözködést (persze nem mackóban járunk el itthonról). Viszont arra ügyelünk mindketten, hogy ápoltak legyünk, és ne hagyjuk el magunkat.
2014. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

A kényelem nem zárja ki a csinosságot/igényességet.

A vastag fölsö rendben van hüvös idöben, ha TISZTA és a TE MÉRETED, meg nincs agyonmosva, szétnyúlva, elszakadva.

A hajad elég megfésülni, ha nem zsíros, esetleg összefogni valamivel, ha hosszabb, de ennél több nem szükséges.


Szerintem ez elég a "nem hagyja el magát" fogalmára, ami probléma az a koszos, szakadt, túlnyúlt, 5 mérettel nagyobb, ronda melegítö/póló/pulóver, meg a ziros/büdös/kócos/fésületelen haj.

2014. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi otthon, hétvégén nem szoktunk kiöltözni, melegítőben vagyunk, ami tiszta, nem nyúlott, nem szakadt. Nekem is, és a páromnak is ez a természetes. Az utcai ruhát rögtön le szoktuk cserélni ha hazaérünk.


A hajamat megfésülöm reggel, de sminket nem teszek fel, ilyenkor 'pihen' a bőröm (hétköznapokon is nagyon kevés sminket használok, BB krém, egy kis pirosító, szempillaspirál). A zuhanyzást és a fogmosást szinte meg sem említem, mert annyira alap.

2014. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
52%
Én a környezetemben (és itt is: 100 kiló...) úgy látom az ápoltság divatja leköszönőben van, azért kapkodnak, aki elhagyja magát. Mindenesetre én szeretek adni magamra, finoman sminkelni, csinosan öltözni:) ha olyan kedvem van, melegítőt húzok:)
2014. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!