Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy egy nőnek nem szabad elhagynia magát házasságban sem, szóval a macifelső helyett inkább egy kényelmes e csini tornafelső, stb. Persze ez fordítva is igaz. A párunknak legyen vonzó, amit lát, szó legyen nőről vagy férfiről. Számos ismerősömön látom, hogy otthonra is belövi a haját, van, aki még sminket is tesz azért mert épp leszalad kenyérért. Tény és való, hogy jól néznek ki így. Én hajlamos vagyok a kényelemre hajtani, főleg ebben az őszi időben, amikor még nincs állandó fűtés, belebújok egy vastag felsőbe és elvagyok. Reggel épp fésülködök, de ennyi. Ti hogy vagytok ezzel? Jobban "kiöltöztök" a párotok miatt, vagy akár saját magatok miatt? Azokra a napokra értem, amikor nincs munka és otthon vagy, vagy aki például gyesen van, annak még aktuálisabb.
2014. okt. 8. 10:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az otthoni viselet az a melegítő. Amit már többen is mondtak, az a lényeg, hogy tiszta, jó állapotú, megfelelő méretű legyen és akkor a melegítő is lehet csinos viselet. Arra viszont nincs mentség, ha valaki nem cseréli le a koszos, foltos pólóját még akkor sem, ha egész hétvégén ki sem mozdul a házból.

Szóval nem, nem öltözök ki. Én sem várnám el a páromtól, hogy szép ingben és szövetnadrágban legyen otthon.

2014. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
39%

NEM a párunk miatt kell a smink, és a csini ruha! CSAK magunk miatt! A lényeg, hogy TE jól érezd magad!

Személy szerint én egy melegítőnadrágban, egy egyszerű felsőben és mellénykében ücsörgök itt most a gép előtt...de nem szakadt, nem foltos, nem kinyúlt...a hajam frissen mosott, illatos..a természetes hullámossága miatt tökéletesen áll mindig...a körmeim mindig kifogástalanok (imádok velük bíbelődni) és még a boltba is sokszor kipingálom a pofimat (de csak egy kis púder, szempillaspirál, szemceruza)..mindezt azért, mert én így érzem magam jól! Ettől többet, de kevesebbet sem "foglalkozom" magammal..nekem ennyi pont elég...itthonra. Ha kiteszem a lábam a házból, az már más tészta. De ott sem másoknak...csak magamnak akarok tetszeni. Én akarom jól érezni magam. A férjemnek ehhez pedig köze sincs. Felőle akár pizsamában is flangálhatnék kócos hajjal. Marhára nem szeretne ki belőlem emiatt....

2014. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%

Férfiként szólok most közbe: nekem ugyanúgy tetszik a Feleségem melegítőben is, mint csinosabb ruhában. Sőt, akkor is, ha úgy érek haza, hogy az én pólómban flangál. :)

Ha olyan napja van, kirittyenti magát, ha nem, akkor nem. Annak viszont kifejezetten örülök, hogy amikor hazaérek, átölelem és a nyakába szimatolok egyet, nem a parfümjének az illatát érzem rajta, hanem az Ő, saját illatát... A legtöbb ffi a természetességet kedveli, ezt viszont sok nő elfelejti.

2014. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Nekem normális jógagatyám van itthonra, meg régi felsők. Ami most van rajtam, az tökéletesen passzol, de az anyaga már picit bolyhos, és egyszer hajat festettem benne, úgyhogy van egy fehér pötty a derekánál. De itthonra tökéletes, legalábbis nekem, mert mindig leöntöm magam valamivel.


Itthonra nem sminkelek, mert nálam a smink az alapozással/BB krémmel kezdődik, azt meg lemosom, ha hazaérek, és én is inkább hagyom pihenni a bőröm. A "csak szemceruzától" meg a hideg kiráz, mindig a nénik jutnak eszembe, akik nem tudnak sminkelni. A hajam mindig megvan valahogy csinálva, (fonat, feltűzés) imádok vele bíbelődni.


Az, hogy ki szereti a természetességet, meg hogy egyáltalán mit értünk alatta, az egyéni dolog. Szerintem a parfümhasználattól nem lesz valaki nem természetes, a parfüm illata is keveredik az egyéni illatunkkal. (Ezért nem szabad parfümöt ajándékozni / egynapos próba nélkül venni.)

2014. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
ma 13:33-as: és azt is "imádnád", ha zsíros hajjal, büdösen, rondgyos, koszos ruhában lenne? Mert hogy magyobb méretü egy póló, az lehet csinos (megfelelö alakú nön), meg a tiszta természete illat is lehet vonzó, de az egész napos izzadtságszag, kajapecsétes ruha, összeragadt, büdös haj nem hiszem.
2014. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"ma 13:33-as: és azt is "imádnád", ha zsíros hajjal, büdösen, rondgyos, koszos ruhában lenne?"


Mondtam én ilyet? Azt mondtam, hogy melegítőben is ugyanolyan csinos, és épp úgy tetszik, mint csinosan. Tudsz te szöveget értelmezni?


Ha valakinél a normális, hétköznapi tisztálkodást kérni kell, ha valakinél ez nem alap, akkor az vehet fel akármit, senki sem fogja dícsérni, kívánni, ölelgetni.

2014. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig mindenki legyen önmaga egy kapcsolatban, akár esélyiben vagy melegítőben, és keressen olyan társat, akinek úgy tetszik. Én szépen kiöltözöm és sminkelek, amikor megyünk valahova, egyébként pedig mackónadrágban és pólóban gyűröm itthon a mosogatnivalót. (Otthoni ruha is lehet normális.) Mivel házimunkát végzek, nem is szeretném a szép ruháimat tönkretenni ilyesmivel, ünnepek és vendégség esetén csípem ki magam itthonra. A párom reakciója pedig minden esetben ugyanaz, ölelget és szeretget. Akkor is, amikor pókhálók lógnak a hajamból. Ami azt illeti, én is túlsúlyos vagyok, de ő alapból így ismert meg és választott ki engem. Szereti, amikor nőiesen öltözködöm, de amikor mackónadrág van rajtam, akkor is úgy látom, ugyanazt látja bennem, ugyanúgy dicséri a külső-belső tulajdonságaimat. Én is szeretek minél többször a párom kedvében járni, de ha hétköznapi szerelésben nem vonzódna hozzám, úgy érezném felszínes a kapcsolatunk, és önmagamban nem vagyok neki elég.
2014. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
:) Nekem a kádsúrolás-pókhálózás stb... közben sokszor eszembe jut a született feleségek c. sorozat, hogy ezt az olyan tip-topp háziasszonyok hogyan csinálják? de tényleg! Nem tudom elképzelni, hogy talpig sminkben parádézok felmosás közben, vagy ugrálok kint az udvaron a lányaimmal... igényes, jól álló ruhában vagyok itthon, de a kényelem a fő szempont , és így ha kirittyentem magam időnként, párom el van ájulva :)
2014. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nálam a mindennapi hajmosás, reggeli sminkelés hozzátartozik a napi rutinhoz az elmúlt 12 évben, tehát időt úgymond nem vesz el időt. Ezt akkor megoldom,amikor a gyerek még alszik és még a férjem is.Én kelek fel elsőnek.Nagyjából 20-25perc alatt kész vagyok vele,aztán készítek reggelit, csomagolni valót a munkába, illetve a gyereknek a suliba. 1 óra alatt meg vagyok és indulhat is a nap. A sminket este mosom le, és munka után itthon mehet a nagyobb pulóver,szűkebb melegítőnaci,mamusz. Én csinosnak érzem magam :D De biztos, hogy csak egy fésülködéssel nem bírnám ki a napot.
2014. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Huh, de szerettek itt sminkelni :) Én meg csak ülök itt 28 évesen, és meg tudom számolni egy kezemen, hány alkalommal voltam valaha kisminkelve... talán ezért nem kapok még most se sört a boltban? :S

Viccet félretéve, kedvenc szerkóm otthon a pántos trikó plusz párom alsónacija :D Hideg időben pedig egy túlméretezett pulcsi is, plusz macska az ölembe :) Szépnek lát... mindennap elmondja, többször is :) Amúgy nem vagyok nagyon nőies csaj, csak úgy a magam módján, de neki nem is tetszettek soha. Van ilyen, és van olyan :)

2014. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!