Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt velem hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt velem hasonlóan érzö feleségek?

Figyelt kérdés

Mióta szültem itthon vagyok a két gyerekkel a pici 5 hónapos. Úgy érzem nem vagyok egyenlö értékü a férjemmel mert úgymond "eltart" mindent ö fizet, minden az ö nevére jön. Nekem semmim nincs ami ne töle lenne. Az orromhoz is dörgöli néha ezt és kezdem az önbizalmam elveszteni. Kaptam töle egy ipad-et és tegnap valamiért használta.. Rászóltam hogy dugja már a töltöre mert soincs feltöltve mikor használnám... Erre rávágta hogy itt semmi nem az enyém! Minden az ö tulajdona! Nagyon rosszul esett :( éjt nappallá téve teszem a dolgom, rendes a ház a gyerekek ellátva a vacsorája az asztalon mikor hazajön..

Volt nekem is karrierem de feladtam a család miatt, most meg úgy érzem semmit sem érek :( Ti mit csinálnátok a helyemben?


2014. okt. 4. 13:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem nem szültem volna egy ilyen embernek gyereket. Valaki ennyire érzéketlen legyen. Ennyin hisztizni?
2014. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Gyedet nem kapsz?


Amúgy jó nagy tapló a férjed.

2014. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
miért nem mondtad neki: tartsd meg akkor Te gyökér, majd veszek magamnak ha visszamentem dolgozni és elhagytalak
2014. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
16%

Nem lennék a helyedben azt hiszem.

Szerintem teljesen normális, hogy a férj eltartja a feleségét. Mindig is az volt. Évezredekig a nők a férjüktől függtek. Csak most valamiért mindenki annyira független akar maradni, még egy párkapcsolatban is. És gondolom ezt te is érzed, hogy ezzel valami nem stimmel.


Én elválnék.

2014. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

Én visszamennék dolgozni.

Ekkora parasztot!

2014. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%

Itt a hiba!

"Kaptam tole egy ipad-et…". Miert nem, vettunk egy ipad-et?

Ti semmit nem vesztek ket nevre? miert nincsenek a szamlak ket neven? Viz, gaz, villany, stb.

Amugy kihuznam mig vissza nem mennek dolgozni, aztan b..@ssza meg mindenet.

2014. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki, hogy legyen ő otthon a gyerekekkel.
2014. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Kapok e gyerekek után havi 260 eurót,ugye azt rájuk költöm, mindig kell valami. Magamra sosem kérek töle, nekem nem kell semmi, mert mi is kellene mikor mindig a gyerekekkel vagyok, nekem az az öröm ha nekik adhatok. Tegnapig nem gondoltam hogy volna azt hogy így érez, igaz minden az övé de miért kellett ezt hozzámvágni így?

Vâljak el? És hova menjek semmivel? Még a gyerekeket is elvenné tölem és akkor tényleg nem lenne semmim.

2014. okt. 4. 14:16
 9/37 anonim ***** válasza:
96%

ez esetben fogd meg a tulajdonában lévő szaros pelenkát, hogy dobja ki, a tulajdonában lévő serpenyővel neki lehet állni főzni, a tulajdonában lévő partvissal meg takarítani lehet nekiállnia...


amennyiben ezzel problémája van, akkor dugja fel magának a tulajdonában lévő vibrátorodat vagy annak hiányában a partvist, azt menjen isten hírével! A vagyonmegosztásnál meg rájön, hogy mi, kinek a tulajdona!

2014. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Túlságosan kiszolgálod. Ne tedd!! Csak nyugodtan költsél magadra is a kereteken belül, legyél nő is, ne csak anya. Nem rabszolga vagy, hanem feleség.
2014. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!