Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek/élettársak: ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/élettársak: ti elfogadjátok azt, hogy a férjetek/párotok mellettetek ugyanúgy hódít?

Figyelt kérdés

Az elején hangsúlyozom, hogy NEM MEGCSALÁSról beszélek, hanem "csak" arról, hogy más nőkkel is szorosabb kapcsolatot ápol. A férfi természetesen ezt barátságként adja otthon elő, de a valóságban arról van szó, hogy azt akarják, hogy minden nő odáig legyen értük.


Ti hogyan kezelitek azt, ha kiderül, hogy egy nőnemű "barát" beleszeret a párotokba? Ugye az egyértelmű, hogy ehhez két ember kell, tehát a párotok is saras. Mit gondoltok, mit tesztek? Vagy esetleg ti is figyelmen kívül hagyjátok és azzal magyarázzátok, hogy a férfiak evolúciós okokra visszavezethetően minden nőt meg akarnak hódítani? Az általános nézet, ugyanis a témáról sajnos ez.


2014. szept. 6. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk az ilyesmiről szó sem lehet. Számunkra nem fér bele a párkapcsolatunkba az, hogy akármelyikünk is flörtöl. Még az elején elhatároztuk, hogy együtt töltünk minden szabadidőt, mindent közösen csinálunk és kizárunk minden kísértést. Eddig még működik. Engem nem érdekelnek más férfiak, a férjemet pedig hidegen hagyja a többi nő. Mondjuk ő rendkívüli módon kiélte magát előttem, szóval lehet hogy ez is közrejátszik nála.

Nem tudnék olyan párkapcsolatban boldog lenni ahol a másik fél folyamatos visszacsatolásra vár a többi nőtől.

2014. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ebből azért az emberek többsége lég hamar kinő, így mire házas lenne ideje lenne.
2014. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Flörtről sincs szó, tehát nem szexuális jellegű az a kapcsolat, amit kialakít, hanem inkább érzelmes. Úgy értem, hogy roppant figyelmes a másik nővel/nőkkel, akik nyilvánvalóan ettől megkülönböztetve érzik magukat és idővel beleszeretnek a férfiba.


Egyébként számomra is elfogadhatatlan ez. Engem nagyon sokan környékeznek meg, mert az átlagnál csinosabb és normálisabb is vagyok, de én az összes ilyen próbálkozót már az elején leépítem. Ha azt érzem, hogy a másik félnek nem vagyok közömbös, azonnal megszakítok vele minden kapcsolatot és nem adom alá a lovat. Én ugyanezt várnám el a társamtól is.

2014. szept. 6. 15:38
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Teljességgel elfogadhatatlan minden, amit leírtál, de szerencsére engem tisztel is a férjem annyira, hogy ilyesmit ne tegyen meg velem (ahogy én sem tenném meg vele).
2014. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

nekem ez elfogadhatatlan. ez bennem állandó szorongást keltene, és kisebbségi érzést okozna hosszabb távon.

Nem kell olyan partner, akinek a viselkedése bennem negatív érzést kelt.

2014. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Én felfogni nem tudom, hogy egyes nők miért mennek hozzá olyan férfiakhoz, akiknek láthatólag eszük ágában sincs hűségesnek lennniük, tiszteletben tartaniuk a társukat, stb.


Ezt nem elfogadni kell, hanem kidobni a bánatba. Nekem nem baj, ha vannak női barátai, nekem is vannak férfi barátaim, de azokkal nem flörtöl az ember. Ez nem barátság, hanem hazugság.

2014. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Én nő vagyok és imádok flörtölni másokkal is, ezt elfogadta a férjem, tudja, hogy nem tudnék enélkül meglenni :)
2014. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Nevetségesnek tartanám, ha párkapcsolatban ilyenre lenne igényünk... nem flörtöl, nem személyeskedik más nőkkel és nem is figyelmesebb a kelleténél!


Ezt így nehéz elképzelnem, amit leírtál. Olyan megalázó...

2014. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám el, sőt, nem is terveznék hosszabb távú kapcsolatot ilyen férfival, nem azért, mert féltékeny lennék, hanem azért, mert az ilyen embert nem tartom érzelmileg elég érettnek, felnőttnek.
2014. szept. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést is én írtam ki és az ott kapott válaszok (Főleg az utolsó) eléggé kiverte a biztosítékot


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. szept. 7. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!