Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt velem hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt velem hasonlóan érzö feleségek?

Figyelt kérdés

Mióta szültem itthon vagyok a két gyerekkel a pici 5 hónapos. Úgy érzem nem vagyok egyenlö értékü a férjemmel mert úgymond "eltart" mindent ö fizet, minden az ö nevére jön. Nekem semmim nincs ami ne töle lenne. Az orromhoz is dörgöli néha ezt és kezdem az önbizalmam elveszteni. Kaptam töle egy ipad-et és tegnap valamiért használta.. Rászóltam hogy dugja már a töltöre mert soincs feltöltve mikor használnám... Erre rávágta hogy itt semmi nem az enyém! Minden az ö tulajdona! Nagyon rosszul esett :( éjt nappallá téve teszem a dolgom, rendes a ház a gyerekek ellátva a vacsorája az asztalon mikor hazajön..

Volt nekem is karrierem de feladtam a család miatt, most meg úgy érzem semmit sem érek :( Ti mit csinálnátok a helyemben?


2014. okt. 4. 13:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Magyarországon nagyon kiszolgáltatottá válnak a szülő nők sajnos... Jobb lenne vmi holland típusú berendezés, ahol ha baba születik, (gyakran, azért ott sem minden csaladban) mindkét fél elmegy részmunkaidőben dolgozni, így minden feladatot megosztanak...
2014. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert most sok családban az van, hogy a férfi a nő egyéni feladatának tekinti a gyereknevelest meg a háztartást, nem segít, a munkahelyek nem toleraljak az anyákat (időbeosztás, oda kell érni az oviba, ha beteg a gyerek, otthon kell maradni), ha szül , vissza sem veszik, és akkor még a fejéhez van vágva, hogy nem keres pénzt. Gondolom pont ezért nem szülnek már a magyar nők, és fogy a népesség. Amíg a társadalom nem változik, ez így lesz. Tisztelet a kivételnek.
2014. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
2014. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
60%

". A holland apák egyenlőbb szerepet töltenek be a gyereknevelésben, mint máshol


Egyre több és több holland apa vállal kevesebb munkát. Tipikusan heti négy napot dolgoznak, és az egyik hétköznap teljes egészében a gyerekükkel törődnek. A holland apák harmada részmunkaidőben dolgozik csak."

2014. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre válaszoljak...én is hasonlóan érzek mint te!!

Ne érezd magad rosszul a férjed miatt. Az én esetem is hasonló: adott 2 gyerek és egy férj -és minden a férjjé: az autó, a lakás, a számítógép, szóval az utolsó hajszálig minden. És ezt sokszor tudatosítja is bennem. Csakhogy!!! Most figyelj: A számlák, a konyha, a gyerekek költségei, a nyaralás költsége - minden az enyém - de hát ennek nincsen láttatja. Persze ha én állom a mindennapok költségeit nincs pénzem gyűjteni is még Tv-re , házra, autóra vagy bármire is. Hadd ne jellemezzem az ilyen pasikat!!!

Kiszállni? - igen, ez lenne a megoldás, de a férjemnek nincs fizetése papíron - szóval gyerektartás nem járna és mehetnék az utcára a két gyerekkel.

2014. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! Üdv mindenkinek.
2014. okt. 7. 10:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!