Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt velem hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt velem hasonlóan érzö feleségek?

Figyelt kérdés

Mióta szültem itthon vagyok a két gyerekkel a pici 5 hónapos. Úgy érzem nem vagyok egyenlö értékü a férjemmel mert úgymond "eltart" mindent ö fizet, minden az ö nevére jön. Nekem semmim nincs ami ne töle lenne. Az orromhoz is dörgöli néha ezt és kezdem az önbizalmam elveszteni. Kaptam töle egy ipad-et és tegnap valamiért használta.. Rászóltam hogy dugja már a töltöre mert soincs feltöltve mikor használnám... Erre rávágta hogy itt semmi nem az enyém! Minden az ö tulajdona! Nagyon rosszul esett :( éjt nappallá téve teszem a dolgom, rendes a ház a gyerekek ellátva a vacsorája az asztalon mikor hazajön..

Volt nekem is karrierem de feladtam a család miatt, most meg úgy érzem semmit sem érek :( Ti mit csinálnátok a helyemben?


2014. okt. 4. 13:31
1 2 3 4
 21/37 Medvi válasza:
100%
A férjed egyébként szokott foglalkozni a gyerekekkel, szereti őket, jó apukájuk? És veled mindig ilyen undok, vagy csak pillanatnyi rossz hangulata miatt mondott ekkora taplóságot?
2014. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod itt alapjáraton a férjedben van a hiba, és az ő gondolkodás módját hitette el veled. Mármint semmit nem érsz, nem teszel, mert te csak otthon vagy. Nálunk is hasonló a felállás, itthon vagyok a két gyerekkel (úton a harmadik) vacsora és rend várja a férjem mikor este hazajön. Soha de soha ilyen el nem hagyta a száját, hogy itt minden az övé. Egyetlen egyszer fordult elő mikor nem értettünk egyet egy vásárlást illetően, akkor csúszott ki a száján hogy az ő fizetése, azt csinál vele amit akar, de ezért bocsánatot is kért. A gyerekeket nem magadnak szülted. Együtt vállaltátok, tudva azt, hogy ez azzal jár, hogy te nem fogsz tudni úgy munkát végezni mint korábban. A te "munkád" most a gyerekek, akik az ő gyerekei is!!! Ajánld fel neki hogy cseréljetek, hogy visszamész dolgozni ő meg legyen akkor a gyerekekkel! Kitartást!
2014. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
88%

Nàlunk is ez van "itt minden az enyém te egy senki vagy""évekig én nyaraltattalak"..

Nàlunk is én adtam fel mindent mikor születtek a gyefekek..nem talàltam utànna munkàt mert 12òràzott..mindig mindent én adtam fel..és mit kaptam??-ingyenélő életképtelen senki vagyok meg hasonlòkat..de kezdek erősödni annyi szart kaptam.. (az otthoni melomért nem kaptam fizut)..most lett egy jòl fizető àllàsom még sose kerestem ilyen jòl (és 3letem első bankàrtyàja van meg 30felett segitséget kellett kérnem hogyan kell pénzt levenni..)-sose érdekelt a pénz.de most remélem mindent kamatostol kap vissza..csak a gyerekeimre költök meg sporolok egy jobb életre..-igaz ebbe nem törődik bele fenyeget megöl meg sose lehetek màsé.ha tulélem remélem làtja még hogy igen leszek én még boldog.mint egy főnök dirigàl nem vihetem a gyerekeim anyàmhoz csak ha ő is jön (de mi màr sehova se megyünk eggyütt).lelki teroorba tartott eddig..mindig a gyerekeket néztem ..bezzeg ő elviheti a gyeremeket én sose tiltottam semmit..de ha a pszihologus kivizsgàlja a gyrrekeket a làthatàst is megvonnà tőle..milyen apa az aki nem akar vàlni hollott megvet leköp életveszélyesen fenyeget a gyerekek sikogatnak "ne bàntsd anyàt"..-mégis apàsak lettek..mert én elsüjjedtem a depimbe a munkàba..külvilàg felé minta apa "én visgem a gyerekeket ovi suliba sokszor"-igen de én kikészìtem este a ruhàjukat kimosom a cipőjüket reggel pár ora alvàs utàn is kelek tizorait késziteni a suliba hajat csinàllni..ő meg csak kocsiba teszi elvisgi őket..hàztartàs az enyém én tanulok a naggyal..ő meg letud velük ülni jàtszani..-eddig rengeteget jàtszottam velük amig otthon voltam gyeden..de most melozok nappal majd otthon meg tanulni este ujbol melo igaz az csak 4ora de az kemény..a mhelyén is megmondtàk semmit se csinàl..légkondis laza mhely..abba el se lehet fàradni otthon mégse veszi ki a részét..ja de basztatás veszekedés után néha elmosogat-de azt ki értékeli ha előtte felhuz?-vàlni fogunk csak sok a hitelünk nehéz kiszàllni.. a 2gyerek utàn a szocpolt vissza kell fizetni.. nem csak ugy van vàlunk mint ahogy irjàk.. egyedülàlloként amugy is nehéz főleg ha a férj keresztbetesz fenyeget hogy kirugat stb.nagyon aljas de legalàbb megértem hogy lépni fogok honapok évek kérdése :( szivem szerint ha tehetném màr ma mennék!!

2014. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
45%

Vissza szóltam volna,hogy : akkor a gyerekek meg az enyémek,mert én toltam ki a puncimon?


Döbbenetes a férjed reakciója...

2014. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
33%
Keress állást,és menj dolgozni.Vagy menj a régi munkahelyedre.
2014. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Visszamegyek dolgozni, persze ha a pici nagyobb lesz.

És a kérdés nem kamu, úgy látszik furcsán hangzik némelyeknek, de valóban vannak ilyen szerencsétlen nök mint én :(

2014. okt. 4. 18:49
 27/37 anonim ***** válasza:
52%

A férjed érzéketlen tapló, de gondolkodj el azon nem adsz-e táptalajt ennek olyan értelemben, hogy magad is ezt gondolod magadról, amit ő mond? HOgy nem érsz semmit, és minden az övé?

Ráéreznek az emberek, és a gyenge pontot támadják. Elsőként az önbecsülésedet kellene felépíteni.

Sokszor az a lecke szokott segíteni, ha nem csinálod meg pár napig azt a "semmit", amit egyébként mindig. Hogy rájöjjön.

Különben ő hogy képzelné el a családot, családi életet?

2014. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
63%

Á az ilyeneket nem zavarja ..én volt hogy 1-2hétig nem takaritottam mert meloztam fàradt voltam de én voltam bolond mert fusztràlt mert nem tudok koszba élni-porcicàk hajszàlak a folyoso szélén -a lusta pazo pàl pasikat ez nem zavarja -enyém inkàbb csavarog..

Pl.melohelyemen tovàbbképzés lenne 1-2hetes a gyerekeim szivnàk ha az apjukra hagynàm őket😕

2014. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom, de én egy idő után nem kértem tőle semmit, mert folyton az orrom alá dörgölt mindent. Pedig nem költött rám sok pénzt, csak néhány dolgot vett, de még így is. Mi nem jutottunk el az összeköltözésig hálistennek. Ezek után többször is meg fogom gondolni, hogy feladjam e a karrierem a családért. Igaz, hogy a karrier nem fog hozzám szólni, ha baj van, de mint ahogy látszik, sokszor a férjek is ilyenek. Akkor legalább a karrierem maradjon meg. Én a helyedben pakolnék, fognám a gyerekeket és mennék, mert ha valaki bajban nem segít és kihasználja, hogy függesz tőle, az nem társ és sose leszel boldog mellette. Nem könnyű, sőt, de inkább ez, mint egy életig tartó depresszió.
2014. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
A karrier szart nem ér család nélkül,csak jól meg kell nézni kinek szülsz,és nem a semmire kell szülni.Meg kell próbálni egyedül is elérni valamit,félre tenni,spórolni stb,mert láthatólag ha valakinek semmilye nincsen vagy nem úgy alakult az élete hogy legyenek dolgai,akkor vannak férfiak akik ezzel szépen vissza élnek.
2014. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!