Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy egy nőnek nem szabad elhagynia magát házasságban sem, szóval a macifelső helyett inkább egy kényelmes e csini tornafelső, stb. Persze ez fordítva is igaz. A párunknak legyen vonzó, amit lát, szó legyen nőről vagy férfiről. Számos ismerősömön látom, hogy otthonra is belövi a haját, van, aki még sminket is tesz azért mert épp leszalad kenyérért. Tény és való, hogy jól néznek ki így. Én hajlamos vagyok a kényelemre hajtani, főleg ebben az őszi időben, amikor még nincs állandó fűtés, belebújok egy vastag felsőbe és elvagyok. Reggel épp fésülködök, de ennyi. Ti hogy vagytok ezzel? Jobban "kiöltöztök" a párotok miatt, vagy akár saját magatok miatt? Azokra a napokra értem, amikor nincs munka és otthon vagy, vagy aki például gyesen van, annak még aktuálisabb.
2014. okt. 8. 10:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az számít, hogy ne hagyjuk el magunk. Az a nagy baj, hogyha már engem sem érdekel hogy hogy nézek ki. Hogyha érdekel, akkor tetszem a páromnak és magamnak is. Itthonra sosem sminkelek, munka után is alig várom hogy lemossam. Viszont sosem zsíros a hajm és tiszta reklámpólókban és lyuk nélküli mackógatyában vagyok itthon.

Az utcára nem megyek ki melegítőben, ma a buszon láttam 3 embert akik simán kijöttek. Kettő egyértelműen gimnazosta fiú volt, a harmadik pedig - a 10 megálló alatti ordibálásból kiderült, hogy - nem rég szabadult a börtönből, de a barátnőjének addig is volt pénze, mert a sarkon állt. Ezt büszkén kiabálta a srác arcába, aki erre egy határozott fojtogatással válaszolt. Bkv, így szeretlek. Legalább nem merítettem a telefonom zenehallgatással, volt program bőven. Bocsi, azt hiszem eltértem a tárgytól.

2014. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy velem van a baj, de szerintem egy sportos nô is lehet szexi... Én itthon melegítô-hosszú top kombóban szoktam lenni, de persze én is ügyelek rá, hogy egyik se legyen kinyúlt, igénytelen. Utcára mondjuk én nem szoktam melegítôben kimenni, legfeljebb ha kutyát sétáltatok.)

Itthonra nem sminkelek (néha még utcára se, ha pl. a gyerekekkel kimegyünk biciklizni), de nem hinném, hogy a nôk kizárólag sminkben tudnak szépek lenni... a párom szerint smink nélkül fiatalabbnak tûnök! ;) (Persze csak amikor ki vagyok pihenve.)

Hangulattól függ, hogy mikor rittyentem ki magam. Idônként elkap az ihlet, de napi szinten nem ez a jellemzô.

33 évesen 180 cm és 60 kg vagyok, 2 gyerek után, és nem érzem magam se öregnek, se rondának.

Amivel viszont nem vagyok kibékülve, az a néhány topis, szakadt, zsíros hajú, koszos anyukatársam, akiknek aztán tényleg totál mindegy, hogy hogy néznek ki. (Tejfolyás a pólón, koszsávok a lábon, szôr hegyek, minden belefér.) Az igénytelenség, a tisztálkodás hiánya taszít.

Mindenki nézhet ki jól, ha tiszta, és az alkatának megfelelô ruhákat hord. (És lehet az egy melegítô is, ha jól van megválasztva.) De kiöltözhet, sminkelhet napestig, ha a szûk nadrágja két oldalán fityegnek az úszógumik (rengeteg ilyet látni), mégsem lesz kívánatos. Nekem ez a véleményem.

2014. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
47%

A férjem körbe is röhögne ha itthonra kinyalnám magam...+ ő sem teszi.


Nyáron melegben alapból meztelenül vagyunk itthon. És így is alszunk. Hűvösebb időkben pedig nap közben mackónaci, és póló/pulcsi. Éjjel meztelenül alszunk vastag takarók alatt. Mindketten a kényelem hívei vagyunk..


Higiénia alap, tehát hajmosás, fésülködés, fürdés, dezodor, fogmosás stb. Ennél több nem kell.


Sajnálom azokat akiknek annyira felszínes a kapcsolatuk, hogy azért kikenik, puccba vágják magukat otthonra is, nehogy a másik szeretőt keressen.

2014. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Az Anyukám is mindig ezt mondta és igaza van. Én is adok magamra, a párom is. És ez így van a legnagyobb rendben. Ha nem egy gép előtt tehénkedő kövér disznót látok, amikor hazaérek a munkából, akkor az egészen más (másként is nézek rá), mint ahogy fordítva is így van. Kell a fel-feléledő szexuális vonzalom, a szeretet és az egymás tisztelete egy életre nem gondolom, hogy elegendő.
2014. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
54%

"talán ezért nem kapok még most se sört a boltban?"


Nem tudom, sokan miért hiszik azt, hogy a sminktelen arc fiatalabbnak tűnik. Talán a pattanások miatt. (Tudom, tökéletes a bőröd.)


De aki nem tud sminkelni, nem is tudja, hogy úgy is lehet sminkelni, mintha nem lenne rajtad semmi. Vékony alapozó, hogy egyenletes legyen a bőröd, pici korrektor, szempillaspirál. Ennyi. Nem kell szemhéjpúder meg ceruza meg minden. Így pont fiatalabbnak fogsz kinézni, és még 10 évig nem vehetsz sört.

2014. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!