Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, titeket is zavarna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés
Szóval 8 éve vagyunk együtt a férjemmel,2 gyerekünk van.Egész jól megvagyunk,bár voltam voltak nekünk is hullámvölgyeink.A lényeg hogy titeket zavarna az ha a férjetek nem mindennap zuhanyozna,és több napig hordana egy gatyát?Én jobban szeretek este együtt lenni vele sexuálisan,mikor már elaludtak a gyerekek,de most alszik a lányom és ő szabin van így elkezdett közeledni (már több mint egy hete nem volt sex),én meg elutasítottam,mondván hogy engem egy kicsit zavar hogy szerda délután mosakodott utoljára mikor megjött a munkából,erre megsértődött és azt kérdezte hogy büdös e? mondom nem de azért zavar hogy nem tisztálkodik mindennap,nemcsak akkor kell mosakodni ha valaki büdös szerintem.Mi a véleményetek?köszi
2014. okt. 24. 12:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavarna. Előfordul hogy a férjem nem zuhanyozik le egy nap, de olyan még nem volt hogy ilyenkor közeledne felém. Ha mégis lenne, simán megmondanám neki, hogy irány a zuhany, esetleg kettesben :) nem hiszem hogy ebből problémát csinálna. Tudja hogy ha mondok neki valamit, akkor az azért van mert nekem fontos, vagy neki akarok jót vele. Ezt kéne neked is tudatosítanod benne. Hogy sértődés helyett erre gondoljon.
2014. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%

egy a modi rá kézen fogo közös zuhany sex



nálunk is igy van

ha a gyerekek alszanak pancsikád vagy zuhany és sex napközbe is

én az estéket nem szereem mert mire beindulok a kisebbik gyerek ugy is fent van

2014. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%

8 éve élsz vele együtt és még nem sikerült nála elérned hogy minimum naponta fürödjön és váltson tiszta alsónacit? Hát milyen nő vagy te? és hogy látod el a gyermekeidet tisztaságilag? ha ezt eddig elnézted? 8 év, az nem 1-2 nap és csak 8 év után zavar?


No comment.

2014. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9%
A melós cuccait havonta mosod, vagy mi szösz?
2014. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Engem az is zavarna, ha borotválná a mellkasát... brrr... szabályosan rosszul lettem...
2014. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
13-as!Nem kell letámadni meg ítélkezni!Ezt csak az utóbbi időbe csinálja és nem 8 éve!!!akkor nem lennék vele természetesen!nagyon is jól ellátom a gyerekeimet,mindennap tiszta ruhájuk és mindennap mosok!de nem is értem hogy ezt miért keverted bele?
2014. okt. 24. 14:21
 17/24 A kérdező kommentje:
15-ös!még 8 éve nem zavart hogy borotválja de már igen és szóvá is tettem neki párszor hogy nyugodtan hagyja meg ott,de ő úgy nem érzi jól magát.
2014. okt. 24. 14:23
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, hogy a férjeddel van a baj, mégis te vagy a rossz! Jó fej vagy, 13-as. Te szerencsétlen! :)
2014. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy zavarna. Ez igénytelenség.


A férjem még szex előtt közvetlenül is gyorsan lezuhanyozza a férfiasságát:), mert hát nap közben pisilni jár, megizzad stb. És úgy az orális szex sem kellemes. Én is ugyanúgy lezuhanyzom magam AZ előtt:)

2014. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Főleg, ha szexről is szó van.. Hozzám sem érhetne retkesen...nálunk alap, hogy szex előtt irány a zuhany. Sőt, én utána is szoktam...
2014. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!