Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha ezt mondja egy jó barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja egy jó barátom, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, tegnap elmentünk együtt pár kollégájával kicsit kikapcsolódni. Egyedüli nő én voltam a társaságban, a férfiak meg elkezdtek beszélni a házaséletükről, volt aki nyiltan vállalta, hogy szeretőt tart stb.(ledöbbentem a hallottakon egyébként) Erre az én haverom megszólalt, hogy őt összehozták már egy nagyon ronda nővel (volt kollégája volt az a nő, ismerem), és azt mondta hogy hogy is gondolhatják hogy vele volt valami, hisz rá kell nézni az ő feleségére hogy ő hogy néz ki, majd meg kell nézni a másik nőt akivel hírbe hozták, és logikus hogy nem cserélné le a feleségét egy tőle rondábbra.

Én néztem elképedve, hogy ez most azt jelenti hogy abszolút nem csalná meg a nejét, vagy pedig azt jelenti hogy csak a feleségétől szebbel csalná meg?


Mindez azért aggaszt, mert a pasi jó barátom, a feleségét nagyon kedvelem, és egyszerűen ahogy ültem ott a férfiakkal, elképedtem hogy mennyire szemetek tudnak lenni, és mennyien mennek félre.... Nem szeretném hogy az én barátom is úgy gondolkodjon mint a többiek! Egyébként az este végén haza mentünk, nem mertem már rákérdezni az ott elhangzottakra...



35/N


2014. okt. 19. 09:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy azt jelenti, amire gondolsz.


Egy ilyen társaságban, ahol elfogadott a szeretőtartás meg mindenki nyíltan beszél erről, egy tisztességes férfi nem biztos hogy szívesen elkezdene a hűségről beszélni.


Amikor szóba hozták számára a félredugást, akkor gyorsan rávágta, hogy az ő felesége sokkal jobb nő. Olyan dolgot mondott, ami számára igaz és a társaság is elfogadja. Ha azt mondta volna, hogy ő nem járna félre, akkor lehet a társaság kinézné, hogy milyen "gáz", hogy ennyire hűséges. Vagy a haverod ettől tarthat, nem akart valami hűséges pincsikutyának tűnni a nagymenő félredugó haverok előtt.


Ki kellett valahogy magyarázza magát, hogy miért nem dug félre, de úgy hogy ne kezdjen el áriázni a hűségről meg szerelemről. Így rávágott valami olyat, ami nem hazugság és a társaság átlag észjárásával is felfogható.



Egyébként én is le szoktam döbbenni férfilétemre más férfiakon. Na de azért a nők se semmik... Nem mondom, hogy ez mentesítené a férfiakat, de nem csodálkozom, hogy egyes férfiak hogy viselkednek, ha megnézem hogy a nők többsége milyen

2014. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ettől még nem csalná meg a nejét, de ha eljátszik a gondolattal, hogy éppen egy nővel szexel, akkor már az csinos legyen.

Álszentek és naivak lennénk mi nők, ha azt gondolnánk, hogy a férfiak egy boldog párkapcsolatban soha nem gondolnak a szexre, egy másik csinos nővel. Egyszerűen ilyenek, minden pozitív ingerre így reagálnak. Ettől még nem törvényszerű, hogy megcsalják az asszonyt, és ettől még lehetnek nagyon normális, tisztességes férjek.

2014. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!