Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukámmal ha veszekedünk, pl...

Anyukámmal ha veszekedünk, pl azon hogy ki a barátom, mindig mondja hogy szakítsak vele, mert bead intézetbe. Ez esetben tényleg beadhat? (Én örülnék ha mehetnék. )

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
itt a városban, ahol én lakok van egy intézet... és hát szerintem ne akarj intézetis lenni, mert ezek verik egymás lopkodják egymás cuccait... és nagyon neveletlenek nem tudnak viselkedni és ez felnőtt korban nagy hátrány lesz majd nekik. Nem kapnak majd normális munkát mert nem tudnak beszélni normálisan.... stb...
2013. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de kénytelen lennék,mert anyukám hívott,és mondta hogy mire hazaér nem szeretne itthon látni.
2013. febr. 9. 13:33
 3/17 anonim ***** válasza:
És csak ezért kidob otthonról? Csak ennyi?
2013. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Minden ember mond olyan dolgokat, mikor mérges, amiket nem gondol komolyan. A szülőknél ez az intézetes téma az egyik leggyakoribb. (A másik az elvált szülők esetén az ,,elküldelek apádhoz", stb.) Biztosan nem szeretné, hogy intézetbe menj. Másrészt pedig én úgy tudom, hogy bármilyen ok nélkül nem is adhat be. Ahhoz minimum az kéne, hogy pl. az iskolai eredményeid rosszak legyenek, bukj, vagy x igazolazlan órád legyen, esetleg rendőrségi ügyekbe keveredj. Megjegyzem ezeket nem ötletként mondom, ne élj velük. Ne akarj intézetbe kerülni, hidd el, sok árva gyermek szeretné, hogy ilyen "rossz" helyzete legyen, mint neked. Nekik nincs választásuk. Beszéljétek meg anyukáddal, kössetek kompromisszumot, ismerje meg ő is a srácot, és csak utána formáljon róla véleményt.:) Remélem segítettem valamit.
2013. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
kicsit off: előző, bármilyen okból, sőt ok nélkül is be ehet adni a gyereket. A szülőnél nem hagyják, ha az azt mondja, nem akarja tovább nevelni.
2013. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
anyukám azért nem bírja a srácot,mert régebben drogozott...
2013. febr. 9. 13:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez esetben én mélyen egyetértek anyukáddal. Én sem bírnám. Oké, hogy most nem drogozik (remélhetőleg) de az olyan ember, aki ebből egy életre tökéletesen ki tud gyógyulni ritka mint a fehér holló. Könnyen megeshet, hogy visszaszokik és téged is magával ránt. Vagy ha te nem is szoksz rá, akkor is borzalmas az élet egy drogossal.
2013. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de most anyukám kiakar rakni itthonról,és nem tudok hova menni
2013. febr. 9. 14:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Igaz nem ismerem anyukádat, de szerintem csak fenyegetőzik és valójában nem rakna ki. Nekem is volt egy barátnőm 10-14 éves koromban, akinek az anyja állandóan ezzel fenyegetőzött, hogy beadja intézetbe, akármi "rosszat" csinált a lány. Egyszer ki is rakta tényleg az utcára. Kb. 5 percre. Mert ez is csak ijesztgetés volt.
2013. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
engem tavaly január közepén küldött el.illetve nem is elküldött,hanem folyton csak szídtak a nővéremmel együtt,és annyira felkaptam a vizet este 11kor hogy összepakoltam,és elmentem itthonról.
2013. febr. 9. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!