Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha ezt mondja egy jó barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja egy jó barátom, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, tegnap elmentünk együtt pár kollégájával kicsit kikapcsolódni. Egyedüli nő én voltam a társaságban, a férfiak meg elkezdtek beszélni a házaséletükről, volt aki nyiltan vállalta, hogy szeretőt tart stb.(ledöbbentem a hallottakon egyébként) Erre az én haverom megszólalt, hogy őt összehozták már egy nagyon ronda nővel (volt kollégája volt az a nő, ismerem), és azt mondta hogy hogy is gondolhatják hogy vele volt valami, hisz rá kell nézni az ő feleségére hogy ő hogy néz ki, majd meg kell nézni a másik nőt akivel hírbe hozták, és logikus hogy nem cserélné le a feleségét egy tőle rondábbra.

Én néztem elképedve, hogy ez most azt jelenti hogy abszolút nem csalná meg a nejét, vagy pedig azt jelenti hogy csak a feleségétől szebbel csalná meg?


Mindez azért aggaszt, mert a pasi jó barátom, a feleségét nagyon kedvelem, és egyszerűen ahogy ültem ott a férfiakkal, elképedtem hogy mennyire szemetek tudnak lenni, és mennyien mennek félre.... Nem szeretném hogy az én barátom is úgy gondolkodjon mint a többiek! Egyébként az este végén haza mentünk, nem mertem már rákérdezni az ott elhangzottakra...



35/N


2014. okt. 19. 09:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Pedig azt, hogy mi van a barátod fejében, azt csak ő tudja.
2014. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

Bölcs dolog, ha megtanulod a hallgatás magasiskoláját. Nem kérdezel, nem beszélsz-csak raktározol.Később, ha mégtöbbet teszel igy, mégjobban megismered a férfiak zárt rejtett magánvilágát.

A társad sem most jött le a falvédőről, hiszen: madarat tolláról-embert barátjáról szól a régi jó közmondás.

2014. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Furcsa. Nem szoktak a férfiak nő jelenlétében ilyenekről beszélni. Pont azért, mert elkotyogják. Lám, már itt is van a világhálón -biztos, hogy valaki rá is ismer (ha valóban így volt, és nem csak ezt álmodtad)
2014. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem simán azt, hogy egy jó barát. Nem kellene hozzákombinálni.
2014. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Jobb ha megszokod, én már nem lepődöm meg. Hűséges pasit magyarországon....tűt a szénakazalban....
2014. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, itt van a világhálón név nélkül a tegnap esténk, jajj, elkotyogta!


Basszus, sokat ér azzal bárki, ha név nélkül, a szereplők anonimitására vigyázva leír egy ilyen sztorit. De sok a pengeagyú itt.


Kérdező, a férfiak egy része ilyen, millió szombat esti beszélgetés zajlik ilyenformán, ez nem egyedi eset. Hogy miért? Mert megtehetik.

Van, aki képes ember maradni jódolgában, van, aki meg nem.

2014. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A kérdésemre választ nem igazán kaptam.

A ti véleményetek érdekelne, hogy mit érthetett a barátom azalatt amit mondott. Tudom, hogy nyilván ő tudja csak mire gondolt, de nem akarom a témát boncolgatni előtte, mert úgy érzem hogy csak jobban felidegesítene a válasza, mivel nekem régen ő volt a férfi mintakép, egyedül ő volt a környezetemben az olyan, akiről azt gondoltam sosem csalná meg a nejét, és miatta hittem azt, hogy van még normális pasi a földön. És nem mellesleg a felesége is egy nagyon kedves és szép nő.


Szóval újra: amit mondott, az alapján az jön le, hogy egy szebb nővel simán félremenne, csak rondábbal nem? Vagy pedig egyáltalán nem csalná meg a feleségét?

2014. okt. 19. 09:42
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó, vicces, mivel tényleg anonim oldalra írtam, név nélkül, ráadásul szerintem a tegnapi társaságból senki nem gyakorizik :)) feleségeket meg férjeket szerintem név szerint nem említettem, se nagyin konkrét sztorit, se a hely nevét ahol ott voltunk, se a város/falu-t, szóval...
2014. okt. 19. 09:45
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

"azt mondta hogy hogy is gondolhatják hogy vele volt valami, hisz rá kell nézni az ő feleségére hogy ő hogy néz ki, majd meg kell nézni a másik nőt akivel hírbe hozták, és logikus hogy nem cserélné le a feleségét egy tőle rondábbra"


Ha szó szerint ezt mondta, akkor értelmezd a mondatot.

Ha nem, akkor kérdezd meg tőle. Mi sem látunk bele a fejébe.

2014. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Na, ha én értelmezem, akkor nekem úgy jön le hogy félre menne egy olyannal aki számára szebb a nejétől...

én így látom, és ez számomra csalódás.

Ezért érdekelne a ti véleményetek is, hogy cáfoljatok meg ha másképp értelmezitek...

2014. okt. 19. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!