Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha ezt mondja egy jó barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja egy jó barátom, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, tegnap elmentünk együtt pár kollégájával kicsit kikapcsolódni. Egyedüli nő én voltam a társaságban, a férfiak meg elkezdtek beszélni a házaséletükről, volt aki nyiltan vállalta, hogy szeretőt tart stb.(ledöbbentem a hallottakon egyébként) Erre az én haverom megszólalt, hogy őt összehozták már egy nagyon ronda nővel (volt kollégája volt az a nő, ismerem), és azt mondta hogy hogy is gondolhatják hogy vele volt valami, hisz rá kell nézni az ő feleségére hogy ő hogy néz ki, majd meg kell nézni a másik nőt akivel hírbe hozták, és logikus hogy nem cserélné le a feleségét egy tőle rondábbra.

Én néztem elképedve, hogy ez most azt jelenti hogy abszolút nem csalná meg a nejét, vagy pedig azt jelenti hogy csak a feleségétől szebbel csalná meg?


Mindez azért aggaszt, mert a pasi jó barátom, a feleségét nagyon kedvelem, és egyszerűen ahogy ültem ott a férfiakkal, elképedtem hogy mennyire szemetek tudnak lenni, és mennyien mennek félre.... Nem szeretném hogy az én barátom is úgy gondolkodjon mint a többiek! Egyébként az este végén haza mentünk, nem mertem már rákérdezni az ott elhangzottakra...



35/N


2014. okt. 19. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Most ezen mit akadsz ki? Igen, azt jelenti, hogy a barátod ronda nővel nem csalná meg a feleségét. 35 éves vagy, hogy vagy ennyire gyerekes. Egyébként ezért nem kell kifejezetten pasis ivászatban, vagy buliban részt venni egyedül nőként! A pasik egész másként viselkednek, ha maguk közt vannak. Mivel egyedül voltál nő megengedték maguknak azt a viselkedést, illetve szabadszájúságot, amit akkor tesznek ha csak ők vannak. Ezen nem kell fennakadni. Neked nincs párod?
2014. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Én azon akadtam ki utolsó, hogy azt hittem hogy ez a barátom más mint a többi pasi, nekem ő volt a minta, és miatta hittem hogy vannak még normális férfiak a földön akik nem du.gnak félre! Ő öntötte belém mindig a lelket, ha egy férfi miatt szomorú voltam hogy jajj, nem minden férfi egyforma, és kiderül hogy mégis!

Egyébként többször voltam ezzel a társasággal együtt, tudtam hogy mennyien járnak félre, tegnap meg igazából csak a barátom mondandója sokkolt.

2014. okt. 19. 09:59
 13/22 anonim ***** válasza:
14%

Azért nem kell ezt túlgondolni. Talán a nők nem szokták ugyanezeket megbeszélni? Az emberek szeretik kibeszélni hogy kivel mi lenne ha...De a többségnek ott van a "ha", és sosem teszi meg.


Ez a tipikus női túlgondolás, hogy ha az egyik férfi ezt mondja, akkor máris visszavetítem a saját kapcsolatomra...őrület.

2014. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Hát elég naiv voltál:)))

Üdv, a földön:)))

Sose késő újat tanulni:)))

2014. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Én nem látom ebben a mondatában a barátodnak azt, hogy megcsalná a feleségét, sem szebben sem rondábbal. Elmesélt egy dolgot, de a kettő nem függ össze.
2014. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
Eleve hülyeség házasodni, hiszen általában mindkét fél félremegy. A XXI. században ez már teljesen elavult dolog, a nyitott kapcsolatok lehetnek működőképesek, de azok sem egy életre szólóan, hanem pár évig.
2014. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen 15-ös, úgy is lehet értelmezni ahogy te írod...
2014. okt. 19. 10:14
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem azt jelenti a mondat, hogy ha jönne egy szebb nő, akkor azzal lefeküdne, hanem azt, hogy milyen abszurd a számára, hogy ott van a gyönyörű felesége és pont egy bányarémmel akarták összeboronálni.
2014. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg azt jelentette, hogy nem érti a logikát, mi alapján hozták hírbe a nővel.
2014. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
nő nem való férfi kocsmatársaságba...
2014. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!