Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy van-e köztük valami?

Figyelt kérdés

A férjem új hobbiba kezdett, konkrétan kígyókat akar tartani. Tagja lett egy facebook csoportnak, ahol megismert egy lányt. Innen kezdődnek a gondok. Ugyanis nem csak a csoportban, hanem privátban is elkezdtek beszélgetni, már telefonról is csetelnek.

A férjem állítja, hogy én ellene vagyok a hobbijának, pedig ez a lány tudna neki segíteni, nagyon szépek az állatai, venne is tőle és szeretné a tenyészetét megnézni. Érdekes módon azóta többször jár el, dolgoznia kell, segíteni szülőknek, havernak, stb. Gondoltam csinálok egy facebook profilt álnéven és belépek ebbe a kígyós csoportba. Ha rákérdezek tagad, és feldühítem, tehát máshogy kell kiderítenem.


2014. okt. 14. 17:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És mit szólna hozzá, ha az orra előtt néznéd meg, a beleegyezésével? Miért ne engedné, ha nincs titkolnivalója? Egyébként a lányt valószínűleg eteti, flörtölget vele, ő pedig nagy lelkesen partner, az aktivitásukat figyelembe véve ő úgy gondolhatja, alakul közöttük a kapcsolat, és eszébe sem jutna, hogy nős emberrel kommunikál. A férjed vagy csak a hiúságát legyezgeti vele, vagy komolyan érdeklődik iránta. Még mindig azt tudom mondani, menj vele a találkozóra, azzal az ürüggyel, hogy megismerd a tenyésztőt, hiszen olyan jó barátja lett a férjednek... Ha ő ezen kiakad, megmondhatod neki, hogy te is csoporttag vagy, úgyhogy van hozzá jogod.. vagy egyszerűen csak levonod a következtetést: nem akarja, hogy bekavarj a "baráti" kapcsolatába. Alapvetően egyébként akkor nyugodhatnál meg, ha első kérésre megadja neked a jelszavait, mert fontos számára, hogy tisztán lásd, megbízhatsz benne. Ha ezt nem teszi meg, dühös lesz, stb., annak oka van.
2014. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi történt végülis? Kiderült már valami?
2014. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem mentem el vele akkor a találkozóra, mert nagyon összevesztünk. Ő elment, másnap reggel jött haza, állítása szerint azért, mert nem volt hajlandó elviselni a veszekedésem. Erről sem hajlandó beszélni. Most csak élünk egymás mellett, ő eljár, amikor akar. Nem értem, hogy tudta megbolondítani így egy fiatal lány. Nagyon kivagyok, meg akarom menteni a házasságunkat, de nem tudok vele beszélni.
2014. okt. 26. 10:38
 24/25 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem,hogy eddig sem lehetett minden rendben a házasságotokban,legalább is az ő részéről.Mint olyan ember felesége aki 7 kígyót tart,mondom neked,csak az,hogy te nem vagy oda a hüllőkért,nem lenne elég ahhoz,hogy a férjed valaki mással összeszűrje a levet.Rákérdeztél nyíltan,hogy miért is keresi ennek a hölgyeménynek a társaságát,vagy,hogy mégis mi a gondja a házasságotokkal?
2014. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom vannak -e gyerekeitek.

Mondd meg neki ha nem mondja el őszintén mi történt köztük akkor fontolóra veszed a válást. Ha tagad mindent akkor mutassa meg a telefonját, facebookját.

Ha nagyon egyxértelmű hogy viszonya van és még kamuzik is dobd ki! tudom hogy nagyon nehéz döntés de midnenki megérdemel egy olyan társat aki őszinte és nem kúr félre...:(

sajnálom

2014. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!