Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házasságban gumival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban gumival védekeznek a felek, az jelentheti hogy valami baj van köztük? Nem bíznak egymásban?

Figyelt kérdés
Nektek nem furcsa ez?
2013. szept. 2. 08:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa. Miért lenne az? Nem bízzák a babát a véletlenre, valamint számtalan oka lehet annak, hogy esetleg a feleség nem szed gyógyszert vagy használ más fogamzásgátlót.

Lehet, hogy azért, ha egyszer úgy döntenek, hogy jöhet a baba, akkor ne kelljen várni a próbálkozással (mire mondjuk kiürül a gyógyszer); vagy más egészségügyi okból a nő nem is szedhet, vagy használhat semmiféle hormontartalmú fogamzásgátlót (egyik ismerősömnek is van ilyen problémája.)

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni..

2013. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne furcsa, meg hogy jössz arra, hogy nem bíznak egymásban?


A guminak nagy elönye, hogy NINCS mellékhatása, ellentétben a hormonális védekezéssel, az egyéb "módszerek" meg nem érnek semmit. És attól, hogy házasok, még nem jelenti azt, hogy akárhány "becsúszott" gyereket tudnak/akarnak vállani.


Szerintem ez teljesen normális, és akinek ez furcsa, ott AZZAL a valakivel van gond.

2013. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%

Jelentheti. De azt is jelentheti, hogy a csaj nem bírja a fogamzásgátlót, vagy egyszerűen csak nem akarják a szervezetét hormonokkal terhelni.


Nekem nem furcsa.

2013. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt jelenti, hogy valami miatt ez a védekezési mód a megfelelő a számukra. Pl a no nem szedhet gyógyszert, idegenkedik a spiraltol, a hüvelyi cuccok nem biztonságosak, stb.
2013. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Eloszlatnék egy tévhitet, ha nem probléma :)

A gumi nemcsak a partipitsáknak és az egyéjszakás szifiliszes don juanoknak van kitalálva.

2013. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a kérdés furcsa.

Mi is gumit használunk, mert nem akarom, hogy a párom a gyógyszerrel mérgezze magát.

2013. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne furcsa? Ezer oka lehet, hogy ezt a védekezési módot választották. Ennek semmi köze a bizalomhoz.
2013. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is értem? Akinek fontos az egészsége, és nem akarja hormonokkal mérgezni magát, de még a gyerekvállalást nem engedhetik meg maguknak, az már azt jelenti, hogy baj van a kapcsolattal, és nem bízunk egymásban? Akkor nálunk szerintem oltári nagy a probléma....
2013. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a kérdés furcsa.


Mi is gumit használtunk, mert nem akartam gyógyszert szedni. Aztán egyik alkalommal kiszakadt, és így lettek az ikrek, 3-4. gyerekként. Azóta gyógyszer van.


A gumi, ha eddig nem tudtad, nemcsak a nemi betegségek, hanem a TERESSÉG ELLEN IS VÉD. (jó esetben).

2013. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%
Azaz TERHESSÉG
2013. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!