Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy adott házasságban a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy adott házasságban a nő lehordja a férjét és szidja, az elfogadott?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésnél konkrétan a bunkó feleséget védték. Nem értem....

2013. aug. 20. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A házasságban, ahogy egyéb más emberi kapcsolatban (pl. szülő-gyerek) sem elfogadott az ilyen viselkedés. Maga a házasság nem jogosítja fel az embereket sem a verbális, sem a fizikai bántalmazásra!!!
2013. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így gondolom én is. Nem fair a férj ellen ugrani, még ha hevesebben reagál is.
2013. aug. 20. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Azért jó lenne tudni a háttértörténetet is, mielőtt véleményt alkotunk.

Én azt gondolom, ha iszik, nőzik a férj, akkor szerintem nyugodtan szidhatja az asszony. Más esetben maximum a szomszéd Mancikának panaszkodjon, akivel amúgy is megbeszélnek mindent. Bár nekem nincs ilyenem, én anyunak szoktam panaszkodni, de anyu is tudja, hogy olyankor tanácsot várok a rakoncátlankodó párom kezeléséhez.

A bunkó stílust amúgy nem tolerálom.

2013. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az itteni válaszadók tanulsága szerint a férfiak mind hülyék, a nőknek meg mindent szabad. :)
2013. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen esetben buktam ki nyilvánosan,mikor (nem is szeretném páromnak nevezni)

még ő provokált,hogy ami kapcsolatunkban ő a tökély,mikor minden pénzt elvitt és elszórt a hobbijaira,de az enyémet is engedély nélkül,én meg otthon a kajára nagyon számoltam a pénzt.


Azt hitte,nyelek a társaságban és aláírom a látszatot,ő meg vigyorogva előadja ő a minta dolgokat,hát nem,köpni-nyelni nem tudtam és kész kiborultam és kiborítottam a bilit ott helyben.Aztán szakítottam is.Persze ez hónapok óta gyűlt és ő viszont szeretett velem a társaságban lekezelően bánni,ami miatt szintén betelt nálam a pohár.


De mivel a harmónia-vidámság híve vagyok,többet nem is lett olyan párkapcsolatom,hogy ez előforduljon.

2013. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem nem jó. De az még rosszabb, ha erre a fél úgy reagál, hogy mondjuk fizikailag, tettleg lép fel a felesége ellen. Ilyenkor valóban hibázott a nő is, de a férfi meg egy állat, és lapátra tenném abban a minutumban.


A másik, hogy nyilván vannak előzmények. Ha a lehordja/szidja nálad annak a szinonimája, hogy a férj semmit nem csinál minden a nőre marad és ezt a nő szóvá teszi, és mondjuk mert ezredik alkalom, nem szép szóval... Akkor igen, azt gondolom, hogy a nőnek van igaza, hogy helyre teszi a férfit szóval, hátha ezzel helyes mederbe teszi a kapcsolatát.


De ez nem kettős mérce, a férfi részéről is elfogadom, ha szóvá teszi a problémáját, akár hangos szóval is, ha csak úgy talál értő fülekre. Amíg szóval teszi, addig tőle is elfogadhatónak tartom. Nem a legjobb kommunikáció, de legalább kommunikáció, ami manapság elég sok kapcsolatból hiányzik. Egy kis veszekedés nem a világ vége, inkább mondja ki mindenki ami böki a csőrét, mint hogy évekig tűrjön, aztán egyszer úgyis kibukik a dolog, és akkor már menthetetlen a kapcsolat.

2013. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ok nélkül?
2013. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!