Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házasságban gumival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban gumival védekeznek a felek, az jelentheti hogy valami baj van köztük? Nem bíznak egymásban?

Figyelt kérdés
Nektek nem furcsa ez?
2013. szept. 2. 08:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Amit te most leírsz még életemben eszembe nem jutott.Ennek semmi köze a bizalomhoz,egyszerűen ezt a védekezési módot választották.Ilyen alapon a nő nem bízik a pasiban,mert egy férfi is kilyukaszthatja a gumit.
2013. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is óvszert használok a férjemmel. Több okból is, egyik oka, hogy nem akarom hormonokkal tömni magam. Ha véletlenül kiszakadna és terhes lennék, akkor sem pánikolnánk, mert 2 év múlva szeretnénk gyereket. Így ha hamarabb jön, akkor felfogjuk úgy, hogy a sors így akarta :)

Más részről meg a párom így tovább is bírja.

2013. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tudatos családtervezésnek hivják.
2013. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Miért kellett a Baglyot lepontozni? Csak leírta, hogy ő hogy érzi és miért szed gyógyszert. Nekem meg az fura, ha valaki mindenféle hormonnal tömi magát, mégse pontoznám le, ha neki ez a döntése.

Én nő vagyok, de pont azért nem használnék tablettát, mert hajlamos lennék elfelejteni. Teljesen megérteném, ha emiatt nem bízná rá a párom, ő is tudja, hogy ilyenben feledékeny vagyok.

2013. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakik házasok nem biztos, hogy pl együtt is élnek. Szüleimnél az a helyzet, hogy Apa csak hetente jár haza, mert 150-600 km-ekre járják az országot (hegesztő) Anya beteg nem tud dolgozni, egy fizuból is alig élnek, nem ám fogigátló 3-4 ezerért havonta! 1 csomag gumi 8-900 Ft és mivel csak hétvégén vannak együtt egy ideig elég. És mivel Anya beteg alapból sem szedhet semmi hormont és a spirál se vált be neki.

47 és 49 évesek a szüleim.

2013. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!