Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házasságban gumival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban gumival védekeznek a felek, az jelentheti hogy valami baj van köztük? Nem bíznak egymásban?

Figyelt kérdés
Nektek nem furcsa ez?
2013. szept. 2. 08:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kezdetektől ezzel védekezünk, a gyógyszerek közül kettőt kipróbáltam, sajnos nem bírtam őket.

A pharmetexre allergiás a párom, a pesszárium kényelmetlen, spirált nem szeretnék, természetes módszerekben nem bízunk.

Nem érzem, hogy az intimitással gond lenne, bízunk is egymásban. Nekünk a gumi a természetes védekezési mód.

2013. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa. Lehet a nő nem bírja a fogamzásgátló tablettát és az egyéb hormontartalmú eszközöket, vagy nem használhat ilyesmit, gyereket viszont nem akarnak.
2013. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar gyógyszert szedni, és kockáztatni sem, az ezt választja. Nincs ebben semmi furcsaság. Felelős felnőtt döntés.
2013. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
38%

Jól le fogtok pontozni, de nekem fura. Én inkább választok valami természetes módszert, ha már fogamzásgátlót nem akarok szedni, de az óvszert nem szeretem. Akkor a legjobb nekem is, ha a la nature érzem a párom magamban.

Bár azt nem hinném, hogy baj lenne az olyan kapcsolattal, ahol óvszert használnak. Mindenki maga dönt, ahogy szerinte helyes.

2013. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt jelenti. Sokkal inkább azt,hogy egy véleményen vannak a gyermekvállalást illetően. Nem akarják kitenni egymást semmiféle váratlan meglepetésnek. Nem suskusolnak, hanem megbeszélték, hogy most még NEM akarnak utódot.
2013. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerinted miért baj ha valaki házasként is gumival védekezik? Csak kiváncsiságból, kifejtenéd ezt bővebben?!

Amióta együtt vagyok a férjemmel mindig is gumit használtunk, egyrészt mivel nem szedhetek tablettát másrészt ha gyereket akarunk akkor nem kell várni X időt, meg párom sem akarja, hogy gyógyszereken éljek!

2013. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Egyrészt a betegségek miatt gondolom bizalmatlanságnak, másrészt hogy a férfi nem akarja megkockáztatni hogy a nő "elfelejtse" bevenni a gyógyszert.
2013. szept. 2. 10:11
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább felelősségteljes és tisztességes megoldás. Miért ne bíznának egymásban? A teljesítőképességüknek nyilván van határa, és vagy még, vagy már nem szeretnének gyermeket.
2013. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, mert szerinted minden nő "elfelejti" bevenni a bogyót? És az is gyereket akar aki amúgy nem...
2013. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Soha nem gondoltam erre...Hanem azért védekezünk ezzel,mert a korom miatt gyógyszert már nem szedhetek.De még teherbeeshetek:)

Ezt találtuk a legjobbnak, eddig bevált.

2013. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!