Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem hogy a párom hivatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a párom hivatásos K-hoz ment, hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés

Úgy élünk mi, hogy hétfőtől-péntekig ő Ausztriában van, mert ott dolgozik. Péntek este ér általában haza, és vasárnaponként indul.

Én minden hétre csomagolok neki, étel alapokat, már megfőzött ételeket.


Viszont most úgy érzem hogy sem pénzzel sem idővel nem tud elszámolni.


Mondom a pénz dolgot.


Volt a páromnak 140 euró a kártyáján, és múlt héten vitt el itthonról 40-et az útra ( 30 az út, és plusz 10et hogy ki tudja fizetni a 150 eurós albérletet)


Most haza jött, és mondta nem fizette be az albérletet így többet visz el. Viszont csak 55 eurót hozott haza, ami azért elég érdekes a 150 euróból. Viszont volt hogy idővel sem nagyon tudott, hisz elég sokáig dolgozott.

Nagyon megingott a bizalmam.

Kajára nem költ eleve sokat, főleg hogy visz is el itthonról.


2014. jún. 28. 19:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%

"Viszont most úgy érzem hogy sem pénzzel sem idővel nem tud elszámolni. "


Üzenem a párodnak, hogy egy ritka nagy marha, amiért még veled van. Mi az, hogy ELSZÁMOLNI???? Mi a búbánatos istenf.száért tartozik neked elszámolással? Ész megáll, komolyan. Azt nem tudom, hogy k.urvához ment-e, de ha van egy kis esze, egy normális nőt keres helyetted.

2014. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem közös kasszán a pénzzel a másik felé igenis illik elszámolni, ugyanis az KÖZÖS.


Mit kell felháborodni amúgy első?

Vegyél be egy nyugitabit, nem követett el a kérdező akkora szóhasználati hibát, hogy ezt kapja tőled.


Valószínűleg nem elszámoltatja a párját, csak így fejezte ki magát, hogy nem érti hova a pénz.

Jöhet a lepontozás, úgysincs jobb dolgotok.

2014. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Ketteske drága, úgy látom, te meg a válaszolókat szereted (szeretnéd) elszámoltatni... :D Ne erőlködj ezzel, kicsi, tudod, erőlködni másutt kell.
2014. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint kb 90 Euro hiányzik? Azmég nemhivatalosra sem elég.
2014. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy 40 euró egy komplett óra!
2014. jún. 28. 20:05
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Honnan vagy ilyen jól informált?
2014. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát akkor az nagyon olcsó útszéli lenne, mert 12ezer ft. itthon se elég ku.vára.


Szerintem elitta a kollégákkal, vagy elmentek kicsit kikapcsolódni. Arra még éppen elég.

2014. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jár egy ismerős és tőle kérdeztem, azt mondta 40 eurótól határ a csillagos.... és szerintem ez a pénz, erre ment. Sem az albérlet, sem a mostani haza útja-vissza útja nincs elintézve.Ételre ennyit nem nagyon költene.
2014. jún. 28. 20:11
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Mondom.... szerintem elkocsmázta a haverokkal. Legyen már ennyi bizalmad felé, miért menne prostihoz? És miért a legolcsóbb fajtához?? Ha már fizet valamiért akkor nem éri be egy igénytelen, olcsó, fertőzésveszélyes k-val teszi az ember. (nem mintha k-znék, csak beleképzeltem magam)


Őt kérdezted már a dologról?

2014. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
-"teszi az ember" :D másképp kezdtem a mondatot :D
2014. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!