Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel születésünk óta a legjobbbarátnők vagyunk. Mindent egyszerre csinálunk véletlen szerűen, mindig egyszerre betegszünk meg, stb. Van egy olyan érzésem hogy rokonok vagyunk. Mit csináljak? csak normális választ kérek. tudom ez egy fura kérdés de érdekel. előre is köszi

2013. szept. 26. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát elég könnyen ki lehetne deríteni 3-4 felmenőig. mindketten csináljátok meg a családfát nagyszülő, esetleg dédszülő szintig. Ott ki kéne derülnie, hogy van-e rokonsági fokotok.
2013. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelent semmit. Én meg nem vagyok egyszerre beteg egyik tesómmal sem. Akkor most derítsem ki, hogy nem is a tesóim?


Szerintem eléggé eltévedtél. Nagyon jóban vagytok, ennyi. Én pl. a legjobb barátnőmmel együtt menstruálok!

2013. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Valóban, ez csak ilyen "összeszokás" kérdése. Azt én is hallottam már, hogy akik sokat vannak együtt, vagy együtt élnek, azok egy időben menstruálnak. A koliban mi is mindkét szobatársammal együtt menstruáltunk! Sőt, amióta a barátommal lakom, mielőtt megjönne a menstruációm, kippattogok, ilyenkor valahogy ő is pattanásosabb :)

Az meg hogy egyszerre vagytok betegek, szerintem egyértelműen lehet attól, hogy sokat vagytok együtt, és könnyen átadjátok egymásnak a bacikat... (amikor itthon megbetegszik valaki, gyakran elkapja itthon valaki más is tőle)..

2013. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Családfa, ahogyan az első is írja. Mi viszonylag kis városban élünk, itt szinte mindenki szegről-végről rokon. Ha a szülőket/nagyszülőket is belevonjátok, ők biztosan tudnak segíteni. :)
2013. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megalapozatlan ez a feltevés, sőt ez elég nagy butaság. Ha rokonod lenne, akkor arról nyilván tudnál. Nem hiszem, hogy például a nagyszüleid eltitkolnák az egyik unokájukat, vagy ilyesmi. De ha esetleg arra gondolsz, hogy mondjuk te, vagy ő, vagy valamelyikőtök szüleje örökbefogadott, akkor hiába írnátok családfát. Ilyenkor csak egy magánnyomozó tudná felállítani a vérszerinti családfátokat. De nehogy most ezen elkezdj agyalni, mert butaság. Ha már kisgyermekkorotok óta jó barátok vagytok, akkor persze, hogy sok mindenben hasonlítotok egymásra, az ilyen barátság már majdnem olyan, mint a testvériség, de nem az!
2013. szept. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és igazatok van! :)
2013. szept. 27. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!