Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy van-e köztük valami?

Figyelt kérdés

A férjem új hobbiba kezdett, konkrétan kígyókat akar tartani. Tagja lett egy facebook csoportnak, ahol megismert egy lányt. Innen kezdődnek a gondok. Ugyanis nem csak a csoportban, hanem privátban is elkezdtek beszélgetni, már telefonról is csetelnek.

A férjem állítja, hogy én ellene vagyok a hobbijának, pedig ez a lány tudna neki segíteni, nagyon szépek az állatai, venne is tőle és szeretné a tenyészetét megnézni. Érdekes módon azóta többször jár el, dolgoznia kell, segíteni szülőknek, havernak, stb. Gondoltam csinálok egy facebook profilt álnéven és belépek ebbe a kígyós csoportba. Ha rákérdezek tagad, és feldühítem, tehát máshogy kell kiderítenem.


2014. okt. 14. 17:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el megnézni együtt a tenyészetét, mert "szeretnéd megérteni a hobbiját". A reakciójáról vagy az ottani viselkedésükből sok dolgot ki tudsz következtetni.

Önmagában az, hogy többet jár el, nem feltétlen jelent rosszat, ősz van, ilyenkor több a munka a ház körül mindenhol.

2014. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a férjem tudja, hogy elviselem, de nem szeretem a kígyókat. Gyanús lenne, ha el akarnék menni megnézni vele. Főleg, hogy idegességemben tegnap rákérdeztem, hogy ugye azért akarja ezt ennyire, mert tetszik neki a lány.
2014. okt. 14. 17:37
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt azért meg lehet indokolni, hogy bár te nem szereted alapvetően a kigyókat, ha mégis belemész abba, hogy a férjed kígyót hozzon haza, akkor szeretnéd látni, hogy milyet vásárol. Menj vele a tenyészetbe és ott te is belekérdezhetsz, hogy mit eszik pl. a kígyó, nem hiszem, hogy ez gyanús lenne a férjednek. Mert egy háziállat mindenkié egy családban, biztosan fog adódni olyan helyzet, hogy neked kell pl. etetni az állatot.
2014. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egye fene, ha hazajön megmondom neki, meglátjuk. hozzáteszem, hétvégén egész nap a kertben lévő külön épületet újította fel, itt lesznek a kígyók, de láttam, hogy 10 percenként a telefonját nyomkodja.
2014. okt. 14. 17:48
 5/25 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy rosszul esik, de ne legyel semmi felekeppen hazisarkany vele. fogadd el a hobbijàt, olvass utåna, erdeklodj, és akkor hátha veled beszéli meg ezeket.

a növel talalkozott mar?

2014. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Találkozott már vele egyszer, mert rendeztek csoport találkozót. Holnap este is lenne valami hasonló, ezért is írtam ki a kérdést. Nem is lenne gyanús, ha nem állandóan vele dumálna, nekem is van hobbim, vannak akik nagyon jók benne, de nem lógok rajtuk egész nap. Ezért is akarok csinálni egy facebookot.
2014. okt. 14. 17:58
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az a pillanat amikor ( még ha nincs is semmi közöttük) könnyen a karjaiba taszíthatod a nyomulásoddal. A legjobb ilyenkor kiszállni ebből. Iszonyú nehéz tudom, de nem éri eg tönkretenni magad a nyomozással sem...gondolj csak bele. Ha kiderítesz valamit csak neked fájna. Akkor meg mi értelme. Ilyenkor húzz bele! Csinos szexi fehérnemű, készülj lepd meg este valamivel, de ne beszélgess vele a csajról. kígyóról lehet, de a csajt hagyd ki! Ha szerinted más után ácsingódzik akkor itt kell megragadni az alkalmat! Vesd be a bájaidat! Lássa csak mit veszíthet!!!!
2014. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor az idegtől gondolni sem tudok a csábításra. Ma épp azért ér későn haza, mert szigetelőanyagot vesz munkából hazafele. Komolyan mondom, ez már kifogás, hogy ne kelljen itthon lennie.
2014. okt. 14. 18:08
 9/25 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem akarod elveszíteni akkor ne lökd a karjaiba, hanem ragaszkodj, kedveskedj jobban!
2014. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem leszek házisárkány, nem gorombáskodom, de megcsináltam a facebookot. Most épp várom, hogy visszaigazoljon a csoport vezetője, és olvasgathassak, hogy mi folyik ott.
2014. okt. 14. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!