Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet azzal viccelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azzal viccelni, hogy menj abortuszra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen egeszseges, az egyik petevezetekem kivettek es a masikban is vannak cisztak. Mar 4 eve szeretnenk gyereket de nem remenykedtunk, nem csinaltam tesztet minden honapban.

Vegulis csak annyi tortent, hogy nem vedekezztunk es ha jon akkor nagyon boldogok leszunk, de ha nem hat azt is elfogadjuk.

Most terhes vagyok 14 hetes, az eletunk semmit nem valtozott meg csak rosszul sem erzem magam.

A kedves ferjem tegnap azt kerdezte ha megsem szeretne a gyereket mennyi ideje van szolni, hany hetig csinalnak abortuszt??

Hat ebbol egy beszelgetes majd hatalmas veszekedes lett. Anyueknal aludtam tegnap este, o meg irt egy sms t hogy viccelt es menjek haza.

Tudom milyen amikor viccel es ezt most komolyan kerdezte.


2014. okt. 7. 08:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Vagy egyáltalán nem akar gyereket,vagy nem tőled.Ha valaki nagyon szeretne gyereket az viccből sem mond ilyent.Jó pár napig ne menj haza,had főjön a levébe.nagyon bunkó
2014. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

A férfiak nagyon idétlenül tudnak viccelni, bele sem gondolnak, hogy mekkora otrombaságot mondanak időnként, és kifejezetten bántó, sértő a viccelődésük ilyenkor.

De tényleg el tudod képzelni róla, hogy meggondolta magát, és mégsem akar babát?

2014. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
A férjed nem viccelt, hanem egyszerűen csak tele lett a gatyája. Én adnék neki egy vagy két hét gondolkodási időt, ami alatt végiggondolhatja, hogy tudja vállalni-e a felelősséget vagy sem. Mondjuk, az már más kérdés, hogy a férjed egy érzéketlen, bunkó gyerekember, aki még mindig nincs felnőve annyira, hogy vállalja a tettei következményeit, és ezáltal ezek után a közelembe sem jöhetne, amíg fel nem nő, de hát nem vagyunk egyformák, ezért javasoltam a gondolkodási időt.
2014. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%

SE épelméjű, sem elmebeteg ember nem kérdez ilyen dolgot viccből. Hiszem ott volt az is, hogy mégsem szeretné a gyereket. Attól, hogy nem szeretné, még nem kell abortuszra menned.


Úgy elválnék mint a huzat.

2014. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18%

Csak beijedt, bár ez nem mentség, egy terhes nőnek nem mondunk ilyet....

Majd írj mi lett!

2014. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22%
7 es 11 es és váalszadoknak igaza van, ilyennel nemlehet viccelni mi az hogy a beszélgetésböl nagy veszekedés lett kérdezö ? A párod szerintem se szeret mert akkor nem veszekedésnek kellet volna lennie hanem boldognak lennie de nem ez történt egy darabig ne beszélj vele ne találkozz vele szálljon magába. Lehet hogy van valaki más nője is hagy igy reagált a dologra ?
2014. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!