Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki abortusz-ellenes: elkísérn...

Aki abortusz-ellenes: elkísérnéd a húgod abortuszra, támogatnád, segítenél neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 12:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát most mit tudnék tenni? Ha muszáj szegénykémnek elvetetni, akkor természetesen elkisérem.
2012. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem agyok abortuszpárti. De elfogadom ha valakinek nincs más lehetősége mint az abortusz. Ezért nem is kedvelem azokat akik gyilkost kiáltanak, ugyanis könnyű úgy pálcát törni mások felett ha nem mi éljük át a helyzetet.

Így ebben az esetben ha a húgom úgy dönt hogy abortuszra megy, mert nincs más lehetőség akkor mellette állnék. Támogatnám, segíteném, ápolnám. Amiben csak kell ott lennék mellette. Ez nekem természetes, és sosem ítélkezem.

2012. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Elkísérném. Nekem is volt régen. Én azóta vagyok abortusz ellenes, mióta gyerekem van. Tudom mivel jár az egész, biztos mellette lennék és támogatnám.
2012. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki a saját életét tekintve lehet abortusz ellenes. Más életébe nemigen van joga beleszólni. Pláne ekkora volumenű dologban,mint a gyermek vállalás. Szóval kísérném.
2012. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elkísérném és segítenék. Az egy dolog, hogy én mit tennék az ő helyében, az meg egy másik dolog, hogy ő a húgom és mellette vagyok akármi is a döntése. Nyilván neki sem sétagalopp egy ilyen döntés.
2012. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
igen, támogatnám. Tudom, mivel jár a gyerek, nem könnyű. Az ő élete, az ő döntése. Biztos beszélgetnék vele róla sokat, de támogatnám, bárhogy dönt.
2012. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem kisérném el, ehhez nem szivesen asszisztálnék. Nekem is volt nemrégen, nagyon megbántam és tönkrementem bele. Legfeljebb azért mennék, hogy nyüstöljem az utolsó percig is, hogy nem tegye meg!
2012. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

Aki istenigazából abortuszellenes, az max leköpködi...


Aki elfogadja, hogy van ilyen szituáció, hogy ezegy szükséges rossz lépés, az meg segít, de az abortuszellenesek szemében nem minősül abortuszellenesnek.


Egyébként magam is az utóbbi csoportba tartozom, mármint aki elfogadja, hogy van ilyen, bár egyébként abortuszellenesnek tartanám magam.

Bár ha lenne egy húgom most, akkor nem elvetetném vele a gyerekét, hanem - hacsak nem egészségi okokból szükséges a lépés - segítenék, hogy megszülje, és utána esetleg magamhoz venném a babát, ha ő nem akarja/tudja vállalni, mivel én megtehetem.

2012. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Mennék vele. Miért akarja elvetetni?
2012. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
A 2-es válaszolóval egyetértek.
2012. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!