Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki abortusz-ellenes: elkísérn...

Aki abortusz-ellenes: elkísérnéd a húgod abortuszra, támogatnád, segítenél neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 12:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Elkísérném, de magát az abortusz tényét nem támogatnám. Ami ellen vagyok, azt nem támogathatom ugyebár. De ettől függetlenül ott lennék, ha megkérne rá.
2012. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%

Elkisernem. Fognam a kezet, hagynam, hogy a vallamon kisirja magat, aztan en is sirnek, ha nem lat. Ha el akarja vetetni, biztos jo oka van ra. Vagy nincs meg kesz ra, es akkor inkabb jobb a hugomnak is es a babanak is, ha nem szuletik meg, vagy olyantol fogant, akitol nem akarta volna, vagy beteg a baba, vagy nagy valoszinuseggel az.

Nem mindig jo, ha valakit lebeszelnek az abortuszrol. Sajnos elsulhet rosszul is.

2012. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

a testvérem kötelességem támogatni ha szüksége van rám

és itt teljesen mindegy h nekem mi az állás pontom

az a lényeg a testvéremen segítsek azzal h mellette vagyok mikor szüksége van rám ...

2012. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy nem értenék egyet vele, tudatnám a véleményem, de elmennék vele, hiszen a tesómnak szüksége van a nővérére.
2012. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Igen, elmennék. Az ő élete, döntése, biztos nem jó kedvéből megy. Akit szeretek azt támogatom. Előtte beszélgetnék vele erről, hogy biztos ezt akarja-e, de ha dönt elfogadom.
2012. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Mivel nem velem történne, így félretenném elveimet, és szerető testvér lennék.

Azt elhiheted neki, hogy nem szivesen csinálja, valamiért erre kényszeríti az élet. Az sem lenne jobb, ha nem tudná felnevelni ahogy elképzelte.

Legyél mellette.

2012. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Habár abortuszellenes vagyok, én is elkísérném, és támogatnám a testvéremet.
2012. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
2%
Minden erőmmel próbálám lebeszélni, és nem asszisztálnék hozzá. Az abortuszon az ég világon semmi tolerálni való nincsen. Aki azt mondja, hogy ő abortuszellenes, de ezt nem akarja másokra erőkltetni, az kb. olyan, mint hogy ő nem rasszista, de elfogadja, hogy a nácik azok.
2012. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
4%

18-as szerintem jó a hasonlat!

Én igyekezném lebeszélni róla. Igaz vannak nagyon ritkán olyan helyzetek is, amikor az édesanya nygon nagy veszélyben van, és esetleg gyermekei vannak, akkor elhiszem, hogy nagy a kétségbeesés, és nehéz a választás. Okot mindig lehet találni arra, hogy valaki elmenjen abortuszra, csak az a kérdés, h az kinek lesz jó később.

Szóval én először megpróbálnám lebeszélni, ill. figyelmeztetni a következményekre!

2012. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

ez nagyon nehéz kérdés. az az igazság, hogy nekem is volt 22 évesen és én nagyon tönkrementem bele és borzasztóan megbántam. nem kívánnám ezt a húgomnak, szóval minden erőmmel megpróbálnám lebeszélni, felajánlanám, hogy költözzön hozzánk a babával, vagy akár azt is, hogy nevelem a babát, amíg szükséges.

ha ennek ellenére úgy döntene, hogy elveteti és utána megviselné, megbánná, akkor viszont persze hogy támogatnám. Borzasztóan sajnálnám. Igazából borzasztóan sajnálok minden nőt, aki ezt a döntést valaha meghozta, mert az én életemen akkora teher ez, olyan bánat és bűntudat, amit az ellenségemnek sem kívánok, nemhogy a húgomnak.

Pénzt azonban nem adnék rá...azt hiszem az nem menne.

2012. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!