Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kettő vagy több abortusz?...

Kettő vagy több abortusz? Volt nektek, lehetett utána még babátok? Vagy ismertek ilyen nőt? Miért került sor abortuszra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 13:36
 1/9 A kérdező kommentje:
olyat léci ne írjatok, hogy az ilyen nő meg is érdemli, hogy ne lehessen többé gyereke stb. nem etikai szempontból tettem fel a kérdést.
2010. febr. 14. 13:37
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
szia!kapsz majd hideget meleget.de lehetsz meg terhes ne aggodj!
2010. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, de nem magam miatt kérdezem. remélem nem kell ilyen helyzetbe kerülnöm soha.
2010. febr. 14. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia igen lehet, én most várom a második babánkat, előtte volt kettő müvi megszakításom mert a babának nem volt szivhangja. nagyon rosz volt. azért irom ezeket mert ez ugyanugy zajlik mint egy abortusz - mármint a menete - csak itt ugye a magzat nem életképes, mint az abortusznál.


remélem választ kaptál a kérdésedre.

2010. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

2 abortusz sajnos, és van egy 17 hónapos kislányom szerencsére.

Azért került sor az abortuszra, mert mindkét párom lelépett mikor kiderült, hogy jön a baba. Azaz az egyikre csak rányitottam mikor épp megcsalt. És utána lépett le.

Egyedül nem tudtam volna felnevelni, most így jó ahogy van, a kislányom igazi szerelem baba, egy olyan apától aki tényleg vágyott gyerekre és mindent meg is ad neki.

2010. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek volt egy abortusza,és szerencsére 38 évesen megszületett az első babája,de 30 éves koruktól próbálkoztak,beültetett baba lett.
2010. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 15 éves kora óta van együtt a férjével, és kétszer is teherbe esett gyógyszer mellett 18 éves koráig, mikor még semmijük nem volt, iskolába jártak mind a ketten. A második után jöttek rá a dokik, hogy nem reagál a szervezete a fogamzásgátlóra. Két év múlva összeházasodtak, és megszületett a kislányuk (tervezett baba volt). Utána született meg a fiuk (szintén tervezett baba volt). Később védekezés mellett ismét teherbe esett, és mivel masszív antibiotikumos kúrán volt két hónapig, a dokija azt javasolta, ne tartsa meg a kicsit, mert nem tudja azt mondani, hogy egészséges lesz. Elvetették (bár szerették volna), és most várják a harmadik babát (38. hétben van és a kicsi makkegészséges). Szóval nem feltétlenül jelent több abortusz későbbi fogantatás problémát, de nekem az a véleményem (és neki is!), hogy baromi mázlisták.
2010. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
szia :-) nekem is volt abortuszom a 10.héten. Nagyon megbántam rossz döntés volt. rá három hónapra újra terhes lettem és azóta megszületett a kisfiam. jah és többet soha nem csinálnám a lelki fájdalom miatt.
2010. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte válaszokat. külön örülök, hogy nem lett vita a kérdésnél és nem ítéli el senki azokat, akik egy vagy akár több abortuszon is túlestek. jó tudni, hogy az orvostudomány már ott tart, hogy fizikailag nem egy megterhelő műtét. a lelki oldal persze sokkal bonyolultabb.
2010. febr. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!