Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem komolyan azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem komolyan azt hiszi, hogy nem tole vagyok terhes? Lehet ilyennel viccelni?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderult, hogy terhes vagyok. Egyik petevezetekem sajnos nincs es a masikban par eve cisztat talaltak ezer minimalis volt az eselye a terhesegnek de sikerult. Boldogan mondtam a ferjemnek, mire ez volt a valasz

kitol? mi nem is szexelunk!

Nagyon nagyon rosszul esett amit mondott.

Az utobbi idoben valoban kevesett voltunk egyutt 7-10 nap egyszer.

Sok oka van munka, nincs ido, programok, es kicsit talan belefaradtunk a probalkozasba es csalodasba hogy megint nem jott ossze a baba.

lenondtunk rola, ossze jott.

Nem csaltam meg soha meg csak nem is gondoltam ilyesmire.


2014. ápr. 8. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura ez a reakció, főleg azok után, hogy nehezen jött össze. Nem éppen a kitörő lelkesedés jele.

Mondjuk számít az is, hogy hogyan mondta. Nem csak viccelt? Mert el tudom képzelni, hogy meglepődött, hogy pont most sikerült és ezzel csak viccelt.

A teherbeeséshez meg nem kell mindennap szexelni, elég az az egy nap :) Szerencsétek volt, mert pont eltaláltátok :)

2014. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is pontosan így lett terhes velem, egy petefészekkel és problémás vezetékekkel, méhhel.


Furcsa a férjed, az enyémet épp a múltkori 4D-s ultrahangon ugrattuk, mert a kiscsaj fejszerkezete teljesen olyan, mintha néger lenne (széles orralap, vastag ajkak, göndör haj), a szonográfus is mondta, hogy hát bőrszínt még nem tud mondani.

Röhögött egy sort, aztán nem foglalkozott vele.

(Kérdést megelőzendő: igen, az ő gyereke :))

2014. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjed valszeg nem tudja az általános biológiát, hogy hogyan történik a megtermékenyítés/fogantatás...Szerintem magyarázd el neki, hogy ha van érett petesejt,akkor simán kialakulhat a terhesség egy 5perces szextől is.
2014. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is viccelődött ilyennel, mikor elkaptam a hányásos-hasmenéses vírust.

Barátnőmmel azon nevettünk, hogy a párom szerint a hasmenés is a terhesség egyik tünete.... :D

2014. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Valahol érthető. 50 éve a gyerekek közel 50%-a nem a vélt apától származott a statisztikák szerint (végeztek egy kutatást a genetikai vizsgálatok hajnalán). Szimpla biológia. Figyelembevéve a ritka szexet és, hogy nem sok esély volt a teherbeesésre azért ott bújkál benne a kisördög.


Szerintem amint meglátja a babát megnyugszik.


...Márha nem néger baba lesz :D :D Jó ez a vicc helye volt. Gratulálok!

2014. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
40-50 000 Ft egy apasági teszt. Ha kötekszik mond, hogy menjetek el. Te tudod az igazadat, ha be is bizonyosodik, nagyon szégyelni fogja magát. Vagy csak simán ne vedd fel az ilyen megjegyzéseket, mintha nem is hallottad volna.
2014. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a terhességhez:)

A párod jó nagy paraszt, akkor is, ha viccnek szánta. Én 2 hetente egy hétvégét töltök a párommal, és amikor pár hónapja késett a menstruációm, fel se merült benne, hogy ha baba van a dologban, ne lenne az övé. Egyébként az egyik közös hétvégénk mindig peteérés környékére esik.

2014. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván viccelt és arra utalt ezzel, hogy kevés 10 naponta a szex. Nem kell mindentől elborulni.
2014. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Jah... pont jár teniszezni, pont ugyanoda. Minő meglepő egybeesés. Én komolyan nem hiszem el hogy az ilyeneket valóban beszopják egyes nők. a tinik, oké. De hogy egy felnőtt?!


27/F

2014. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Talán akkor érthető lenne az aggodalma,ha neki lennének egészségügyi problémái,nem neked.Ez egyébként természetes férfi ösztön,ezért alakult ki a féltékenység is,mert egy férfi régen men lehetett biztos abbn,hogy a saját gyermekét neveli,amíg nem létezett a DNS teszt.Ma már létezik és ha nagyon kétkedik akkor számotokra is elérhető.

Természetesen nem szép tőle ez a reakció,de lehet a környezetében van olyan, akivel kakukkfiókát akartak felneveltetni és az kiderült.

Hidd el ,szeget tud ütni az ember fejébe.

2014. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!