Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "szerintetek terhes vagyok?...

A "szerintetek terhes vagyok? " Kérdésektől csak én kapok frászt? Komolyan egyszerűbb itt napokig olvasgatni, hogy ki mit gondol minthogy venni egy tesztet és 5 perc alatt megtudni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Van, aki a teszt ellenére is bizonytalankodik :). Mikor jó a kedvem válaszolok ezekre. Emlékszem még tinikoromban milyen frászban voltam, ha késett a menzeszem, hiába védekeztem, és a teszt után is paráztam ha még tovább késett.
2013. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem csak te.

van nőgyógyász, lehet venni több tesztet, de egyszerűbb a "távgyógyításban" bízni... :S

2013. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AeonFLUX válasza:
55%
Az ehhez hasonló kérdésektől is frászt kapok szép lassan...
2013. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kedves kérdező. Ugyanakkor én úgy vettem észre, hogy a legtöbben azért teszik fel ezt a kérdést (a bugyuta tiniken kívül), mert már sokszor csalódtak és mielőtt tesztet vennének, ki szeretnék kérni mások tanácsát is, hogy akkor ugye most nem hülyeség tesztet venni, tényleg terhes lett... Gondolom félnek a csalódástól.Pedig, ha nem terhesek, így is, úgy is csalódni fognak sajnos. Amúgy sokan már rettegnek a tesztektől, annyira görcsösen szeretnének már babát, ezért inkább nem vesznek tesztet, hanem kérdeznek. Minden egyéb esetben az ilyen kérdés engem is felháborít kicsit, de ha válaszolok is, igyekszem higgadt maradni :)
2013. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De, fõleg a "kétszer tüsszentettem egymás után, szerintetek lehet baba?" típusúaktól, szóval mikor leír hozzá valami agyament tünetet, de ilyenkor inkább nem szólok hozzá, mert valószínûleg már nagyon szeretné azt a babát, és ezért már mindent beleképzel, szóval azért sajnálom õket ilyenkor, nem akarok még én is beszólni, van elég baja anélkül is. De néha tényleg fárasztó. Olyankor inkább tovább lapozok.
2013. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mar en is fraszt kapok az ilyen kerdesektol,de foleg akkor mikor majdnem minden otodik kerdes ebbol all?! Egy teszt tenyleg minden kerdesukre valaszt ad....
2013. szept. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez az oldal azért jött létre, hogy mindenki azt kérdezze, amit akar. Nem azért van, hogy unatkozó anyukák kedvébe járjanak a kérdésekkel. Én meg ezt nem értem, hogy miért itt töltik a sok időt az anyukák, ahelyett, hogy értelmes elfoglaltságot keressenek. Tanulás, olvasás, barátnőzés, stb...
2013. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!