Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet azzal viccelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azzal viccelni, hogy menj abortuszra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen egeszseges, az egyik petevezetekem kivettek es a masikban is vannak cisztak. Mar 4 eve szeretnenk gyereket de nem remenykedtunk, nem csinaltam tesztet minden honapban.

Vegulis csak annyi tortent, hogy nem vedekezztunk es ha jon akkor nagyon boldogok leszunk, de ha nem hat azt is elfogadjuk.

Most terhes vagyok 14 hetes, az eletunk semmit nem valtozott meg csak rosszul sem erzem magam.

A kedves ferjem tegnap azt kerdezte ha megsem szeretne a gyereket mennyi ideje van szolni, hany hetig csinalnak abortuszt??

Hat ebbol egy beszelgetes majd hatalmas veszekedes lett. Anyueknal aludtam tegnap este, o meg irt egy sms t hogy viccelt es menjek haza.

Tudom milyen amikor viccel es ezt most komolyan kerdezte.


2014. okt. 7. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

A kedves ferjem tegnap azt kerdezte ha megsem szeretne a gyereket

hogy viccelt es menjek haza.


- vicc??? bocs, de ha 4 éve küzdötök, akkor most a seggét a földhöz kéne vernie, hogy sikerült.

lehet, hogy tényleg nem akar?

üljetek le, beszéljétek meg!

2014. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
szerintem csak beijjedt hirtelen de azt tény, hogy elég bunkó volt. Beszéld meg veled és kérd meg, hogy őszinte legyen.
2014. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Haragudnék rá, de megbeszélnénk és megbocsátanék, mert a gyerektéma ijesztő, még ha vártátok is.

Én is nagyon szeretnék, de ha eszembe jut, hogy mi lenne ha... kiver a víz. Tényleg ijesztő téma.

2014. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Azért írta, hogy viccelt, mert rájött, hogy bunkó megjegyzést tett erre, és hogy képes voltál elmenni, amit nagyon jól tettél. Beszéljétek át, bár az lenne a legjobb, hogy ha ilyen beszólása nem lenne a terhesség alatt és után.
2014. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Első, neked ebben mi a küzdés?


"Vegulis csak annyi tortent, hogy nem vedekezztunk es ha jon akkor nagyon boldogok leszunk, de ha nem hat azt is elfogadjuk."


Kérdező, nem kell ezért elválni, sírni, hisztizni, belehalni, csak meg van kicsit ijedve a párod a felelősségtől, beszéljétek meg és rendben lesztek.

Boldog babavárást!

2014. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem viccelt, de nem kell véresen konolyan venni..

Rettentően beijedt, nem gondolta folna , hogx összejön, már beletörődött, hogy nem lesz

Most meg hirtelen ott a bébi a hasadban, és ráparázott

és mst nézi, hgy ebben az esetben szorult a hurok, vag yha úgy lenne, akkor meg dönthetne másképpen is esetleg? Persze nem fog, csak ha mégs azt akarná megtehetné?

Ennyi..

Rosszul fogalmazott, amikor azt modta vicc volt, inkább csak annyit jelent nem gpndolta komolyan.

Beszéljétek át a kétségeit, a tieidet is...

Szerintemez helyrehozható

2014. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Épeszű embernek ilyen otromba viccei lennének?!

Üljetek le beszélgetni, mert valami nagyon nem oké.

Örömében kellett volna sírni neki, ha tényleg babát

szeretnétek, és úgy tudtátok nagyon kevés esély van rá.

2014. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ti egyáltalán nem készültetek babára, mármint tudatban, lehet tervezgette az életet előre, mert baba úgysem lehet és ez most keresztül van húzva.

Azért valljuk be ott ahol pl. becsúszik a baba, az anya agyán is átröppen ,hogy itt van e az ideje...ettől nem lesz kevésbé rossz anya.

Bár elgondolkoznék az érettségen ha egy megoldandó konfliktusra úgy reagálsz ,hogy elrohansz anyucihoz. Ilyet a gyerekek csinálnak, én biztos nem idegeskedtem volna végig egy éjszakát gyerekkel a hasamban, hanem tisztázom a dolgokat.

Idegeskedésre is bármi történhet.

2014. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ezzel nem lehet viccelni, főleg nem ilyen körülmények között. Mindketten akartátok, tudatosan próbálkoztatok, ugye??
2014. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ha vicc volt, akkor nagyon böszme vicc.

Ha nem vicc, akkor meg menjen a sunyiba a férj.

Teljesen megértem a feleséget, hogy a szüleihez átment aludni. Essen már le a tantusz a férjének, hogy micsoda bárdolatlan bunkó volt!


Amúgy én ezen is fönnakadtam: "ha megsem szeretné a gyereket, mennyi ideje van szólni". Miért, ha Őurasága nem szeretné a gyereket, akkor szól, az asszony meg nyel egy nagyot és elpusztíttatja a várva várt gyereket? Hogy ő ettől lelkileg egy életre kikészülne, az nem számít? Mit képzel magáról ez az alak?

2014. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!