Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne haragudjon?

Figyelt kérdés
A párom csendes ember, de ma olyat tett amit nehezen fogok elfelejteni. Volt egy vitánk és én nem éppen szépen beszéltem az anyjáról, ő erre akkora pofont adott, hogy ráestem az asztalra. Most mégis ő van megsértődve és nem szól hozzám. Mit tegyek?
2014. okt. 5. 20:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Ó, nekem a barátnőm kva anyázott egyszer. Visszakézből akkorát adtam neki, hogy bőgve rohant haza.


Anyja meg jött, hogy fú, mit csináltam, azonnal kérjek bocsánatot... mondom, majd, ha a drágalátos kislánya is elnézést kér, akkor én is.


BÁRKIT felpofozok, aki anyázik, vagy rosszat mond a szeretteimre, legyen gyerek, gyengébb, erősebb, férfi, nő... nem érdekel.


Úgyhogy mind a ketten kérjetek bocsánatot:

- te az anyázásért - ezért megérdemelted a pofont

- ő a pofonért - mert bár kivívtad, hlye viselkedés

2014. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, és lány. :)


De egyszer majdnem nekimentem egy nálam 2x nagyobb fazonnak, mert le kvázta a barátnőmet (ez már egyetem alatt volt). A csajszi rángatott vissza, hogy ne-ne, nem éri meg.


Szóval én ilyen kis harcias vagyok, és azt mondom, ha én OK NÉLKÜL szidnám a párom szüleit, és ő adna egyet, akkor megérdemelném.


Az más kérdés, hogy inkább leordítana, mint megüssön.

2014. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Ki kell várni, amíg megüt. Aztán meglátjuk, mit mondasz.

Vicces amúgy, ahogy mindegyikőtök jogosnak tartja a nőverést, na de persze őt, őt soha. :)


Az első pofon után megbeszéljük újra, oké? Aztán az első bordatörés után megint.

2014. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!