Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne haragudjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne haragudjon rám a párom?

Figyelt kérdés

Vasárnap este elég későn feküdtünk le, éjfél körül, és én még félálomban elkezdtem volna vele beszélgetni. Állítólag valamennyit beszéltem is, nem hagytam aludni. Ez csak azért baj, mert tegnap háromkor kelt, utazott külföldre dolgozni. Ez úgy néz ki, hogy háromkor kel, fél négyre jön a minibusz, fél hétkor indul a gépe, és kilenckor kezd a munkahelyén. Valahogy kibírta, este hatig dolgozott, aztán amikor beért a hotelbe, elkezdtünk skype-olni, és megint majdnem éjfél volt, mire letettem. Sajnos nem tűnt föl, hogy többször is mondta, hogy egyébként fáradt.

Ma reggel írt, hogy nagyon kivan, mert megint nem tudta kialudni magát. És azt tudom, mennyire borzasztó, ha az ember hosszútávon kialvatlan.


Arra gondoltam, hogy ma nem hívom fel, de nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet. Hibásnak érzem magam, mert miattam nem aludt szegény, mert én meg betegen fekszem itthon és tudja, hogy borzasztóan megvisel, hogy senkivel nem tudok váltani egy szót sem. Én meg visszaéltem vele és órákig csak beszéltem. Mivel lehetne egy kicsit kiengesztelni őt?


2012. dec. 18. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Orális szex, ha hazajön.
2012. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Patrik24 ***** válasza:
A szexnek nem ajándéknak kellene, hogy legyen első válaszoló. Szerintem lepd meg valamivel, készíts neki olyat amit szeret.
2012. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Máskor hagyd aludni,süssél neki valamit amit szeret
2012. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem dobj neki egy üzit, hogy ma akkor nem akarod zavarni, pihenje ki magát és sajnálod, ami volt a napokban, de nem szándékosan csináltad :)
2012. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj neki üzenetet, hogy sajnálod, másrészről meg elég balf*sz a barátod. Ha aludni akar, akkor ne azt mondja, hogy cica fáradt vagyok, hanem szivem, lefekszem aludni, nagyon fáradt avgyok, holnap korán kelek. Simán tudod volna aludni.
2012. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb az egészben, hogy ezt itt kell megkérdezned. Komolyan minden apró párkapcsolati problémáddal az internet segítségét kéred? Érdekes. No mindegy, esetleg hagyhatnád, hogy pihenjen. Ha majd akar, ő is fel tud hívni.
2012. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Orális szex az alap, amikor hazajön, mert tudom, hogy az kapcsolja ki legjobban egy fárasztó hét után. Tudom, hogy magamtól kéne rájönnöm a megoldásra, csak még ilyen helyzetbe sose kerültem. De akkor majd ma ha hív is, hamar leteszem, hadd aludjon, ennél sokkal többet nem tudok tenni innen.
2012. dec. 18. 12:00
 8/9 omba ***** válasza:
Ne tedd le hamar, hanem mond el neki ezt, - ha leteszed, azt értheti úgy, hogy most meg lerázod!
2012. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha hívjátok egymást nyugodtan közöld vele hogy tudod hogy miattad fáradt s ne haragudjon ha túl sokat beszélsz menjél pcsak és pihengess itthon mindent úgyis bepótolunk ha hazajössz koncentrálj most inkább a munkádra:)ezt biztos vagyok benne hogy díjazni fogja.Az empátia és a tolerancia a másik iránt nagy Úr egy kapcsolatban és a legfontosabb dolog!
2012. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!