Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párom nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párom nélkül 3 hónapig?

Figyelt kérdés
A barátom svájci, több mint fél éve vagyunk együtt. Sajnos most télre ki kellet mennie dolgozni, majd márciusban költözik vissza.Addig még jönni fog hozzám kétszer és elvileg én is megyek majd egyszer, de mégis annyira kétségbe vagyok esve.. Nem birom nélküle. Félek, hogy nem fog velem majd foglalkozni, nem tudunk majd annyit kommunikálni mint előtte..És ha nem foglalkozik velem akkor tuti hisztizni fogok, és veszekszünk majd.. ezt sem szeretném, de komolyan nagyon sok minden rosszul esik.. mindentől félek.. ha csak rá gondolok meg úgy az egész kapcsolatunkra már sírnom kell.. Én most kezdtem az egyetemet, de valahogy ezzel sem tudom magam lefoglalni, mindig rá gondolok. Mi ilyenkor a megoldás? hogy lehetne kibirni nélküle. Segítsetek kérlek!

2012. dec. 16. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pl. tanulj meg főzni...nem a frontra megy :)
2012. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Hamarabb kellett volna gondolkozni! Magyar pasi magyar farka miért nem jó neked?
2012. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A szerelem nem nemzetiségtől függ. És elsősorban nem a szexuális kielégülés a cél számomra! Úgy gondolom ez az oldal azért működik, hogy segítsünk egymásnak. Nem kell minősíteni a másikat a magánélete miatt. Én feltettem egy kérdést, olyan emberektől szeretnék válaszokat, tanácsokat kapni akik valamilyen szinten egy cipőben járnak velem.
2012. dec. 16. 16:33
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Én a másodiknak adok igazat. Nyilván nem kellettél egy normális magyar csávónak sem. Aztán most meg ilyen problémáid vannak. Hát akkor edd meg amit főztél! Oldd meg magad!

És ne mondd nekem hogy nem a pénzre utaztál...

2012. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

skype? az valamelyest szerintem valahogy képes pótolni a dolgot, legalább látod az arcát, beszélgethetsz vele, stb.


amúgy, próbálj meg nyugodt maradni, én már beleestem ebbe a hibába, hogy ugyanazon okokból, mint te, folyton hisztiztem, veszekedtem. ezzel seperc alatt elmarod magad mellől. legyél nyugodt, megértő, stb, és akkor ő is úgy fogja érezni, hogy megéri neki visszatérni hozzád, hűségesen kivárnia a 3 hónap végét.

hidd el, idővel beleszoksz a gondolatba, hogy nincs ott. nem lesz egyszerű, mint mondtam, én már próbáltam, de egy idő után, mikor már beletörődtél a helyzetbe, kicsit könnyebb lesz. csak kitartást :)

2012. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Találkoznék egy jóképű magyar sráccal, pl. velem ;)
2012. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó idióták gyülekezete,igaz második,negyedik?

Azér nem kellene neki magyar faszi,ezek vagyunk mi?

Se cél,se egzisztencia,se jövőkép,csak a ma és semmi teljesítmény,max a tecsóba.És ha pénz érdekli mi van akkor,mindenkit érdekel a pénz aki akar valamit az élettől ,aki azt mondja nem az álszent vagy igénytelen.


Kérdező válaszolok neked akkor.Foglald magad le,gondolj arra,hogy megfogtad az isten lábát és a jövőtöket építi fel,miért nem költözöl ki hozzá?Ott is van egyetem sőt sokkal komolyabbak is.

2012. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, köszönöm a válaszodat, és a bíztatást. Igazából nekem semmi problémám a magyar pasikkal. Volt magyar barátom, teljesen véletlenszerűn lett most svájci, nekem nincsenek nagy elvárásaim, de alapvetőn látszik a másfajta gondolkodás a külföldieken. Sokkal nyitottabban, nem fáj nekik az élet, ez lehet hogy abból is adódik, hogy ugye náluk a fizetés sokkal több, és én azt tapasztalom, hogy szeretik amit csinálnak. Ezt kellene nekünk magyaroknak is valahogy átvenni. Nem esik rosszul az előző negatív hozzászólok véleménye, ez is egy vélemény, csak lehet hogy ők épp nem találkoztak még külföldiekkel, vagy nincsenek közelebbi kapcsolatba velük, ezért nem tudják az életfelfogásukat. Sajnos nem tudok kiköltözni hozzá, sajnos csak nagyon minimális szinten tudok németül, franciául pedig kicsit sem, angolul tudok csak azzal pedig svájcban sajnos elég nehéz az elhelyezkedés. Illetve majd a barátom is jön vissza márciusban csak addig nekem nagyon nehéz itthon egyedül... :( De köszönöm a hozzászólásodat, próbálom magam lefoglalni csak ugye nem mindig egyszerű.. nagyon sok dolog, emlék van ami csak úgy bevillan, és akkor már rossz kedvem is van.. :/
2012. dec. 17. 13:53
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik pontosan......
2012. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem angol pasim van, es most mi is 3 hetet kulon vagyunk.

A baratnomnek a ferje 8 honapig volt egy masik orszagban.

3 honap az egyaltalan nem sok, tul lehet elni, hamar eltelik.

Hisztizni nincs okod, es ne is tedd, mert elhagy.

Ez van, fogadd el a helyzetet felnott modjara.

2012. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!