Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne haragudjon?

Figyelt kérdés
A párom csendes ember, de ma olyat tett amit nehezen fogok elfelejteni. Volt egy vitánk és én nem éppen szépen beszéltem az anyjáról, ő erre akkora pofont adott, hogy ráestem az asztalra. Most mégis ő van megsértődve és nem szól hozzám. Mit tegyek?
2014. okt. 5. 20:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
58%

Ha van egy házaspár, ahol mondjuk a férfi egy 50 kilós, 160 centis informatikus, az asszony meg egy 100 kilós színizom súlyemelő, és mondjuk az asszony anyukája lenne szidva, szerintetek rendben lenne, hogy a nő akkora pofont ad, hogy a másik összeesik? Mert szerintem nem. És nem mondanám, hogy a nyeszlett faszi tudja, hol a helye, és mikor kell kussolni, mert a nő helyben hagyja.


Vagy képzeljétek el ugyanezt meleg/leszbikus párokkal, ahol az egyik sokkal erősebb. Vagy pl. ha megüt a hároméves gyereked teljes erejével, és visszaütöd a saját teljes erőddel.

(Azért torzítok, hogy megértsük.)


NEM AZT MONDOM, hogy a gyengébb üthet, csupán a tényekre világítok rá. A férfiak értik azt, nem? Aki erősebb, az nagyobbat üt. A gyengének nagyobb büntetés, ha az erősebb megüti, mint fordítva.

2014. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk a párom anyukája meghalt és volt, hogy vita hevében rosszat mondtam róla, pedig nem is ismertem. A párom nyugodt hangon közölte, hogy csalódott bennem, mert ő ilyet nem tett volna. Hát égett a pofám, a pofontól viszont tuti otthagytam volna.
2014. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, hogy te mit tegyél kérdező.

Én mindenesetre bocsánatot kérnék tőle, biztosítanám hogy nem gondoltam komolyan, aztán másnap beadnám a válást.

Aki egyszer megüt, az megüt majd másodszor meg sokadszor is. Lehet hogy nem holnap, lehet csak 5 vagy 10 év múlva, de köszi azt én nem várom meg.

Bármiféle erőszak elítélendő, ha nő követi el, ha férfi. Annyira kár ezen lovagolni, meg ujjal mutogatni a másikra.

2014. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvastam el a hozzászólásokat, de lehet sokan mondják, hogy beszéljétek meg, hiszen mind a ketten hibásak vagytok. Ez így is van. Valamilyen részben mind a ketten hibáztatok. De én ha magamból indulok ki, kidobnám. Mert én ilyen makacs természet vagyok. És nem tűröm ha bántanak, még ha véletlen felindulásból is történt az a pofon. Mivel megütött én azt hinném, hogy máskor is megteszi majd ugyan ezt a mozdulatot. Szóval én hiába szeretném, és lennék oda érte, akkor is csomagolnék és elmennék. De ez csak az én nézetem, nem tanácsként mondom.
2014. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Azért én kíváncsi lennék, mi volt az a "nem szép beszéd", amiért a pofont kapta a kérdező.

Meg arra is, hogy hogyan került szóba az anyós. Nem mindegy, hogy ő volt a probléma alanya, vagy a kérdező egyszerűen csak dühös volt a férjére és elmondta mindennek az anyját, hogy tőle örökölte a természetét, ő nevelte ilyenné stb.

2014. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

"A párom csendes ember"


Már órák óta szidom az anyját, de csak nem akar pofon vágni, hogy végre be tudjam adni a válópert...

Legközelebb majd jobban megnézem, hogy kihez is megyek feleségül, mert egy ilyen tutyi-mutyitól még ez sem várható el, hogy megüssön!

2014. okt. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Azért ne felejtsül el, hogy nem tudjuk, mit mondott a kérdező.


Nem mindegy, hogy miért kapta a pofont.


"az anyád nem tud jól főzni, és ritkán takarít. Állandóan beleszól mindenbe."


vagy


"Az a büdös rib** kur** anyád, hogy szakadt volna az öreganyád pi***jába a feje, mikor megszületett, dögöljön meg!"

2014. okt. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
22%

De igen, 37-es, teljesen mindegy.

Akármilyen trágár volt is a feleség, SZAVAKKAL tette, ha a párja is elmondja minden büdös k.urvának, az teljesen jogos lett volna.

De egy ember, aki agresszióval oldja meg a váratlan helyzeteket, nem az álmok élettársa (és tökmindegy, hogy a most párját ütötte meg, ugyanis a párja felnőtt ember, nem a gyerek, NINCS joga nevelni).

Legközelebb mi lesz? Odaég a hús, durr, egy pofon? Elmarad a meccsközvetítés, így hát férj ráér, durr, még egy pofon?

Aki nem fizikai támadásra ütéssel reagál, az agresszív természetű ember, és igen, esélyes, hogy máskor is így fog reagálni.

2014. okt. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
11%

#38 Buta vagy.

Nem is vitatkozom veled, mert annyira buta vagy, hogy fel sem fogod a dolog lényegét.

2014. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ti olyan manipulálhatóak vagytok, ugyanazon a napon egy kérdés, h baj e hogy megütöttem a feleségem, meg egy olyan h jaj megütött a férjem...lehet enkerdeseim felhasználó nagyon unatkozik, hiszen 117 pont kérdésfeltevésért , mikor 1 kérdés 3 pontot ér.....hmm.
2014. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!